Hlavní navigace

100% bezpečí a soukromí díky mobilní kanceláři Abra

[Tisková zpráva] Praha, 21. prosince 2010 – Zajímavé řešení pro všechny, kteří potřebují mít kdekoliv bezpečný přístup ke svým datům, anonymně surfovat nebo se vzdáleně a bezpečně připojit k firemní síti, začala koncovým zákazníkům jako první nabízet internetová nákupní galerie MALL.CZ. Jedná se o systém Abra od světového leadera v IT bezpečnosti – společnosti Check Point. Díky němu lze jakýkoliv počítač s operačním systémem Windows změnit v bezpečnou mobilní kancelář (doma, na cestách nebo třeba na letišti či v internetové kavárně), stačí jen „flashka“ v kapse.

Sdílet

Check Point Abra je unikátní  systém uložený na nedobytném flash disku s kovovým pouzdrem SanDisk o velikosti 4 nebo 8 GB a hardwarovým 256bitovým kryptováním. Díky unikátnímu řešení má majitel Abry kdykoliv po ruce zabezpečenou pracovní plochu zaručující dokonalé soukromí – ať už pracuje kdekoliv na jakémkoliv počítači. Jednou z výhod Abry je totiž snadná plug-and-play instalace a kompatibilita se všemi běžnými operačními systémy Windows. Abru stačí pouze zasunout do USB portu, není nutná žádná instalace ani restart počítače.

Po zadání přihla­šovacích údajů je možné bezpečně pracovat na libovolném počítači bez obav, zda není infikován spyware, malware či jinými bezpečnostními hrozbami. Pro firemní uživatele lze navíc využít VPN připojení do firemní sítě. Prostředí Abry je 100% odděleno od prostředí hostitelského počítače. V průběhu práce je vše dokonale kryptováno a po ukončení činnosti tak uživatel na hostitelském počítači nezanechává žádné stopy (dočasné soubory, soubory cookies atd.), což platí i pro surfování na internetu. Samozřejmostí je možnost importu a exportu dat mezi virtuální plochou a hostitelským počítačem. Po ukončení práce na PC nezůstanou žádné známky přítomnosti uživatele Abry, a to ani při jejím „násilném“ vytržení z počítače.

Check Point Abra je držitelem ceny Computerworld IT Produkt 2010 v kategorii Bezpečnostní řešení. http://www.ma­ll.cz/check-point-abra/

Cena na MALL.CZ: 1999 Kč (4GB verze), 2999 Kč (8GB verze)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).