Hlavní navigace

100Megabit je mrtvý, ať žije Gigabit!

[Tisková zpráva] ZyXEL uvádí na trh nové modely malých Gigabitových switchů pro domácí a SOHO sítě jež svou cenou prakticky nepřipouští úvahy nad použitím pomalejší 100Megabitové technologie v takových sítích. Vše podpořeno standardní 5-letou zárukou deklarující špičkovou kvalitu celého portfolia switchů společnosti ZyXEL.

Sdílet

ZyXEL Gigabit switche GS-105B (5-port) a GS-108B (8-port) vynikají zejména poměrem cena/výkon. Nízká cena jež by mohla asociovat nižší kvalitu je vyvážena, v tomto segmentu nadstandardní, 5-letou zárukou. Switche jsou v robusním kovovém provedení a disponují nadstandardní hardwarovou výbavou představovanou zejména non-blocking architekturou sběrnice a výkonnými chipy.

Zařízení tak představují ideální centrální prvek každé malé sítě s tím, že přináší levné, rychlé a spolehlivé propojení počítačů na Gigabitové technologii, jež je spíše doménou větších sítí a páteřních rozvodů. Gigabit je logickou volbou i pro jeho standardizaci ve všech dnes prodávaných stolních počítačích i noteboocích.

Orientační koncové ceny:
GS-105B 570 Kč bez DPH
GS-108B 950 Kč bez DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).