Hlavní navigace

Jubilejní 15. ročník charitativního koncertu Chceme žít s vámi je za dveřmi

[Tisková zpráva] Na šest tisíc mentálně postižených dětí a dospělých z více než dvě stě specializovaných ústavů a rodin celé ČR se setká v úterý 20. dubna v pražské O2 areně na tradičním charitativním koncertu s názvem Chceme žít s vámi. Akci, která se letos koná již popatnácté, pořádá Nadace Nova a vystoupí na ní mj. Helena Vondráčková, Ilona Csáková, Daniel Hůlka, Kamil Střihavka, Michal David, Martin Chodúr, skupiny Olympic či Maxim Turbulenc. Moderovat ji budou už poosmé Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Sdílet

Praha 16. dubna 2010 – Již 15. ročník charitativního koncertu Chceme žít s vámi, který je určen pro mentálně postižené děti a dospělé ze specializovaných ústavů celé ČR a který pořádá Nadace Nova, se uskuteční v úterý 20. dubna od 14 hodin v pražské O2 areně. Jubileum letos nemá jen koncert Chceme žít s vámi, ale také Nadace Nova, jež byla založena před 10 lety. Obě výročí oslaví v úterý s několika tisíci nadšených fanoušků také patnáct umělců a hudebních skupin, mezi nimiž nebude chybět Helena Vondráčková, Ilona Csáková, Daniel Hůlka, Kamil Střihavka, Petr Kolář, Michal David, Martin Chodúr, Heidi Janků, Ondřej Hejma, Petr Kotvald, Sandra Rosová, Olympic, Maxim Turbulenc, Hamleti a tým Snídaně s Novou, který se představí se zbrusu novou písničkou.

Dvouhodinový zábavný program budou moderovat sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. „Je to pro nás srdeční záležitost, velký dárek a zároveň výzva. Letos budeme stát na jevišti před šesti tisícovkami lidí a už poosmé budeme moci pocítit tu obrovskou pozitivní energii, která na koncertě vzniká. To vás nabije na celý rok. Už se na tohle setkání moc těšíme,“ říkají oba moderátoři.

Nadace Nova tak opět letos umožní mentálně postiženým dětem i dospělým sejít se na výjimečné akci s neopakovatelnou atmosférou, která je pro ně každoročním svátkem, a na vlastní oči spatřit umělce, jež znají jen z televizních obrazovek.

Charitativní koncert Chceme žít s vámi, O2 arena v úterý 20. dubna 2010 ve 14 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).