Hlavní navigace

168 hodin - nový bilanční pořad zpravodajství ČT

[Tisková zpráva] Česká televize provede své diváky týden co týden událostmi právě končícího týdne. Nepůjde ale zdaleka pouze o agendu čistě zpravodajskou, relace se pochopitelně zaměří i na problematiku zahraniční a regionální, nebudou chybět témata kulturní a společenská.

Sdílet

Poprvé se bilanční týdeník 168 hodin objeví na obrazovce v neděli 10. září ve 22.30 hod. na ČT1 a přinese mj. exkluzivní rozhovor s Pavlou Topolánkovou.

Dramaturgyní a moderátorkou pořadu je Nora Fridrichová, zkušená redaktorka zpravodajství ČT.

Nový týdeník 168 hodin přinese kromě exkluzivních rozhovorů a souhrnu událostí týdne také analytické pohledy a reportáže. Stálou rubriku bude mít v pořadu Václav Moravec coby glosátor „vzestupů a pádů týdne“. Pravidelné informace ze světa vědy a výzkumu připraví Vladimír Kořen, kterého diváci ČT znají jako autora populárního týdeníku Planeta věda. Známé osobnosti nám pak prozradí, co je v daném týdnu „nadzvedlo ze židle“.

Bilanční týdeník mohou diváci sledovat vždy v neděli večer na ČT1 po 22.00 hod. Zcela pevný premiérový čas je pro 168 hodin vyhrazen na zpravodajské stanici ČT24, každou neděli ve 22.32 hod.