Hlavní navigace

2 měsíce prázdnin – 2 měsíce webhostingu zdarma!

[Tisková zpráva] Léto je tady a ACTIVE 24 přichází s prázdninovou akcí – 2 měsíce webhostingu zdarma a doména jako bonus!

Sdílet

„Proč nevyužít letní okurkové sezóny na přípravu nového internetového projektu? Zvláště když za webhosting nemusíte v létě platit…,“ říká Roman Dušek, obchodní ředitel ACTIVE 24. Vystihuje tak myšlenku letní akční nabídky: zákazníci, kteří si objednají za stanovených podmínek webhosting, získají doménu zdarma a navíc jim první dva měsíce webhostingu nebudou účtovány. Akce platí pro webhostingové modely STATIC, SLIM, LITE, PROFI nebo BUSINESS s platebním obdobím minimálně 1 rok, objednané v průběhu měsíců července a srpna 2006. Letní sleva je poskytována i k objednávkám uvedených modelů se čtvrtletním platebním obdobím – zde je za první dva měsíce webhostingu účtována pouze polovina ceny.

Model STATIC, optimalizovaný pro osobní internetové prezentace, nabízí za cenu 149 Kč měsíčně 1 GB prostoru na disku, který si zákazník může rozdělit mezi www stránky a e-mailové schránky. Nejvyšší modely PROFI a BUSINESS jsou určeny pro firemní prezentace náročné na výkon, zahrnují 5 respektive 10 GB diskového prostoru, několik samostatných databází, grafické statistiky návštěvnosti a mnoho dalšího. U všech modelů je samozřejmostí profesionální zákaznická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

ACTIVE 24 je předním českým poskytovatelem webhostingových služeb a registrátorem domén. Společnost je součástí koncernu ACTIVE 24 ASA (www.active24.org), pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu, pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemí, Polsku a České republice a virtuální přítomností v dalších 9 evropských zemích, který poskytuje služby více než 260 000 zákazníků.