Hlavní navigace

2011 CES Gaming Showcase představí nejnovější herní technologie

[Tisková zpráva] Návrat Nintenda na CES; mezi vystavovateli herních technologií mimo jiné jsou AMD, HP, Intel, LevelUp, Logitech, Microsoft, Nokii, Sony a další

Sdílet

Arlington, Virginia, USA, 22. listopadu 2010 – Na 2011 International CES, největší světové výstavě spotřební elektroniky, budou předvedeny nejžhavější novinky v oblasti herního hardware a software. Více než 35 vystavovatelů 2011 CES Gaming Showcase představí nejnovější pokrok v herních technologiích. International CES se po roce opět vrátí do Las Vegas, a to mezi 6. a 9. lednem 2011. 

Vystavovatelé na Gaming Showcase, který je umístěn v severní hale Las Vegas Convention Centre, představí své produkty na na více než 900 m2. Gaming Showcase bude zaměřen na pokrok v online hraní a také na novinky v oblasti herního software i hardware – od online PC a HD her, přes plazmové HDTV, až po hardware kontrolující zuk či výkon počítače. Po dlouhých 16 letech se také jako vystavovatel na CES vrací Nintendo. 

“V herním světě, kde je v roce 2010 očekáván zisk 20,3 miliónu USD, je CES povinnou zastávkou pro inovativní herní produkty a umožní návštěvníkům na vlastní kůži zažít budoucnost herního průmyslu, která je tvořena řadou novátorských společností,” řekla Karen Chupka, senior viceprezidentka CEA pro události a konference. “Gaming Showcase a CES představí ty nejžhavější novinky nadcházejícího roku.” 

Hlavními herními vystavovateli jsou AMD, HP, Intel, Lenovo, LevelUp, Logitech, Microsoft, Nintendo, Sony a další. Výstavy se zúčastní také vydavatelé a vývojáři, například Alcazar Entertainment, Cosmi, DC Comics/Warner a DreamWorks Animation. Na 2011 CES budou ale také přítomni klíčoví maloobchodníci jako jsou Amazon.com, Best Buy a GameStop. 

Zprávy z příprav i z průběhu 2011 International CES, z Gaming Showcase a také informace o vystavovatelích, konferencích nebo TechZones je možné nalézt na CESweb.org. Novinářům se doporučuje, aby do Las Vegas přijeli v úterý 4. ledna. Budou tak mít užitek ze všech tiskových konferencí a akcí, které na veletrhu proběhnou, včetně CES Unveiled, který se koná 4.ledna od 16. do 19. hodin. 

O CEA

Consumer Electronics Association (CEA) je přední obchod­ní asociací v o­blasti průmyslu spotřební  elektroniky v USA, jejíž prodej v USA vzrostl na 172 miliard dolarů. Výhod členství v CEA užívá více než 2000 společností. Mezi tyto výhody patří právní poradenství, průzkum trhu, technická školení a vzdělávání, propagace odvětví spotřební elektroniky a podpora obchodních a strategických vztahů. CEA sponzoruje veletrh spotřební elektroniky International CES s podtitulem „Where Entertainment, Technology and Business Converge“, který zároveň pořádá. Veškeré zisky z veletrhu CES jsou zpětně investovány do služeb v odvětví spotřební elektroniky. Více informací můžete najít na www.CE.org

Plánované  akce 

  • 2011 International CES, 6. až 9. ledna 2011, Las Vegas, NV
  • CEA Economic Retreat, 1. až 4. března 2011, Snowmass Village, CO
  • CES on the Hill/Digital Patriots Dinner, 10. a 11. května 2011, Washington, DC
  • CEA Line Shows, červen 2011, New York, NY
  • CEO Summit and Board Retreat, 1. až 3. října 2011, Stresa, Lake Maggiore, Italy
  • CEA Industry Forum, říjen2011
  • CES New York Press Preview featuring CES Unveiled @ NY, listopad 2011, New York, NY