Hlavní navigace

Více než 22.000 uživatelů na MeToo.cz navštívilo Festival Bažant Pohoda

[Tisková zpráva] 25 koncertů a 4 diskuse odvysílal na internetu multimediální portál www.MeToo.cz z festivalu Bažant Pohoda 2008.

Sdílet

MeToo.cz vysílalo současně až 4 TV kanály vícekamerových přenosů a záznamů festivalových vystoupení. Společně bylo odvysíláno 29 vystoupení. Přípravu festivalu, atmosféru na festivalu i demontáž festivalu vysílalo MeToo.cz prostřednictvím hlavní kamery 200 hodin nonstop.

MeToo.cz postupně zpřístupňuje ve svém archivu většinu těchto vystoupení, včetně diskuse s panem Václavem Havlem a vystoupení Gocoo, The Prostitutes, Polemic, Sto múch a 3 skladeb Fatboy Slim.

Sekci festivalu na portálu MeToo.cz navštívilo během festivalu víc než 22.000 uživatelů, každý z těchto uživatelů navštívil sekci festivalu průměrně 5 krát a samotná stránka portálu s Pohoda TV byla otevřena víc než 112.000 krát.

MeToo.cz Vám s radostí oznamuje, že se stal jedním z hlavních partnerů festivalu Bažant Pohoda 2009 a už nyní se těší na přenosy z festivalu v roce 2009 a udělá vše pro to, aby přímých přenosů a audiovizuálních zážitků přineslo minimálně tolik jako 18.-19.7.2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).