Hlavní navigace

24cz: Fórum stínových ministrů na téma ZAHRANIČNÍ POLITIKA

[Tisková zpráva] Parlamentní televize 24cz uvádí dnes premiéru třetího dílu předvolebního pořadu „FÓRUM STÍNOVÝCH MINISTRŮ“, který je připravován ve spolupráci se zpravodajským portálem iHNed.cz. Poprvé se bude vysílat dnes ve 21.00 hodin a následně v reprízách v sobotu 18. března v 10.00 hodin, v neděli 19. března ve 20.30 hodin a v pondělí 20. března v 9.00 hodin.

Sdílet

Pozvání diskutovat na téma Zahraniční politika přijali tito zástupci politických stran: Jan Schwippel (ODS), Václav Exner (KSČM), Vilém Holáň (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (US-DEU), Vladimír Železný (NEZ/DEM), Ondřej Liška (Strana zelených) a Jana Hybášková (SNK Evropští demokraté). Představitelé politických stran představí nejen své pohledy na danou problematiku, ale i části volebních programů týkající se členství ČR v Evropské unii.

Tématem čtvrtého dílu pořadu Fórum stínových ministrů bude zemědělství a životní prostředí a diváci jej budou moci sledovat ve vysílání 24cz už 31. března 2006.

Parlamentní televizi 24cz mohou diváci sledovat nejen v kabelových sítích UPC, Karneval a přes satelitní družici SES-ASTRA, ale také na internetu na webové adrese www.24cz-tv.cz. Od ledna 2006 mohou diváci sledovat televizi 24cz také v rámci experimentálního digitálního zemského vysílání prostřednictvím vysílačů sítě „B“ na 46. kanále.