Hlavní navigace

24cz: Fórum stínových ministrů poprvé dnes ve 21.00 hodin

[Tisková zpráva] Parlamentní televize 24cz uvádí dnes premiéru prvního dílu nového předvolebního pořadu „FÓRUM STÍNOVÝCH MINISTRŮ“, který se bude vysílat ve 21.00 hodin a následně v reprízách v sobotu 18. února v 10.00 hodin, v neděli 19. února ve 20.30 hodin a v pondělí 20. února v 9.00 hodin.

Sdílet

Pozvání diskutovat na téma Bezpečnost – práce policie a boj s korupcí přijali tito zástupci politických stran: Jan Klas (ODS), Zuzka Rujbrová (KSČM), Pavel Severa (KDU-ČSL), Martin Píša (US-DEU), Stanislav Huml (NEZ), Stanislav Penc (Strana zelených) a Stanislav Polčák (SNK Evropští demokraté). Představitelé politických stran představí nejen své pohledy na danou problematiku, ale i části volebních programů týkající se reorganizace policie ČR a zamezení bujení korupce v ČR.

Tématem druhého dílu pořadu Fórum stínových ministrů bude školství a kultura a diváci jej budou moci sledovat ve vysílání 24cz už 3. března 2006.

Parlamentní televizi 24cz mohou diváci sledovat nejen v kabelových sítích UPC, Karneval a přes satelitní družici SES-ASTRA, ale také na internetu na webové adrese www.24cz-tv.cz. Od ledna 2006 mohou diváci sledovat televizi 24cz také v rámci experimentálního digitálního zemského vysílání prostřednictvím vysílačů sítě „B“ na 46. kanále.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).