Hlavní navigace

24cz: Parlamentní televize připravuje nový publicistický pořad České kauzy

[Tisková zpráva] Parlamentní televize 24cz připravuje nový publicistický pořad s názvem České Kauzy, který má v plánu uvést na obrazovku v druhé polovině března 2006.

Sdílet

Cílem tohoto pořadu bude znovu oživit a připomenout ožehavá témata a ekonomické kauzy, které významným způsobem zasáhly nejen do života občanů Československé a České republiky, ale které měly také negativní dopady na vnímání našeho polistopadového vývoje v zahraničí.

Pořad se pokusí zmapovat významné případy od počátku 90. let až do současnosti. TV 24cz si touto aktivitou neklade za cíl, tyto případy vyřešit, ale půjde o poskytnutí svobodného prostoru pro jejich věcné a co nejobjektivnější okomentování uvedené problematiky.

TV 24cz také v této souvislosti osloví své diváky se žádostí o poskytnutí jakýchkoli zajímavých námětů, informací, popř. dokumentů.

Parlamentní televizi 24cz mohou diváci sledovat nejen v kabelových sítích UPC, Karneval a přes satelitní družici SES-ASTRA, ale také na internetu na webové adrese www.24cz-tv.cz. Od ledna 2006 budou moci diváci sledovat televizi 24cz také v rámci experimentálního digitálního zemského vysílání prostřednictvím vysílačů sítě „B“ na 46. kanále.