Hlavní navigace

2GB! Schránka na serveru Email.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

2GB! Schránka na serveru Email.cz

Brno, 1. června 2004 – server Email.cz nabízí svým uživatelům schránku o velikosti 2GB. Uživatelé serveru jako první na světě mají k dispozici tuto výjimečnou kapacitu schránky, kterou mohou využívat zejména pro zasílání velkých objemů dat a využívat příloh o velikosti do 50MB. Současně s touto službou bude navýšena základní velikost schránky ze současných 15MB na 20MB a to zcela zdarma pro každého uživatele Email.cz!

Email.cz jako první freemailový server v ČR vždy díky svému technologickému náskoku představoval alternativu pro náročné uživatele a nyní tímto krokem pokračuje v budování portfolia nadstandardních služeb, kterým získává další konkurenční výhodu.

Server Email.cz patří mezi nejstarší české a světové služby poskytující každému uživateli možnosti a výhody zcela zdarma. Za několik let působení si Email.cz získal více než 280 00 aktivních uživatelů.

Uživatelé mají k dispozici schránku o velikosti až 2 GB, mohou pracovat s přílohami až o velikosti 50 MB, mohou používat přesměrování, upozornění i automatických odpovídačů. Server akceptuje zprávy v MIME formátu a umí dobře pracovat i s problematickými přílohami typu Uuencode. Server je skinovatelný, tedy umožňuje uživateli volit si vlastní grafické rozhraní.

Jako jeden z mála serverů používá Email.cz systém multipop, umožňující vybírat poštovní schránky na jiných serverech a ukládat je lokálně; server umožňuje pracovat s interní i externí frontou zpráv. Exporty a zálohy zpráv Email.cz nabízí ANTISPAMM a ANITIVIR zcela zdarma.Email.cz je vítěz testu v testu freemailových serverů provedený časopisem Svět počítačů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).