Hlavní navigace

2N na ITW 2010 představí svá terminační řešení pro volání a SMS

[Tisková zpráva] Praha, 3. května 2010 – Ve dnech 24. - 26. května se stane Washington DC hostitelským městem mezinárodního telekomunikačního veletrhu ITW 2010. Již podruhé zde český výrobce a dodavatel telekomunikačních zařízení 2N TELEKOMUNIKACE bude prezentovat své novinky z oblasti terminačního řešení a to jak pro volání i SMS. V letošním roce budou vystavované produkty, určené především pro poskytovatele internetových služeb a integrátory, k vidění na stánku č. 814.

Sdílet

Pro ty, kteří vlastní více GSM bran v různých destinacích, ocení naše centrální řešení pro správu SIM karet 2N® SIM Star – SIM Server. „2N® SIM Star – SIM server dokáže spravovat více než 25 000 SIM karet z pohodlí jedné kanceláře,“ doplňuje Marketing product manager, Vladimír Svozil.

Svoji premiéru na veletrhu ITW bude mít VoIP GSM/UMTS brána 2N® VoiceBlue Lite, která umožní firmám používající IP PBX razantně snížit náklady za volaní do mobilních sítí. Již loni jsme představili digitální – PRI/VoIP GSM/UMTS bránu 2N® StarGate. Ta představuje ideální investici pro střední a velké společnosti s vysokým počtem hovorů do mobilních sítí. Díky svému šetřícímu automatu dokáže vyhledat nejlevnější cestu a použije tu nejvýhodnější SIM kartu.

O výstavě ITW 2010
Mezinárodní telekomunikační týden (ITW) je výstava věnovaná především setkávání a navazování kontaktů v oblasti telekomunikací. Každoročně navštíví výstavu více než 4000 delegátů z téměř 1300 společností z celého světa z řad mobilních/bez­drátových operátorů, ISP, poskytovatelů VoIP, dopravců a řadu dalších. ITW nabízí rozsáhlý výstavní prostor s více než 120 výstavními stánky.

O společnosti 2N TELEKOMUNIKACE
2N TELEKOMUNIKACE a.s. je předním evropským výrobcem telekomunikačního zařízení působící na trhu již od roku 1991. Společnost 2N se zaměřuje na výrobu telefonních ústředen, GSM bran a UMTS produktů, dveřních a výtahových komunikátorů a M2M. Vlastní výroba a vývoj umožňují 2N spolupracovat s exkluzivními distributory po celém světě a nabízet unikátní produkty a řešení operátorům v desítkách zemí. Produkty 2N jsou v současnosti aktivně prodávány ve více než 120 zemích světa.

Společnost 2N je respektovaným evropským výrobcem telekomunikační techniky, který svou činnost staví na hodnotách, jako jsou profesionalita, flexibilita, kvalita a důvěryhodnost. Firemní kultura je založena především na týmovém duchu, předávání zkušeností, vysoké kvalifikaci, osobní pravomoci ve spojení s odpovědností a loajalitě pracovníků.

Více informací naleznete na www.2n.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).