Hlavní navigace

2N posílila mezi nejlepšími zaměstnavateli

[Tisková zpráva] Praha 15. 5. 2007 - V soutěži o nejlepšího zaměstnavatele roku 2007 se společnost 2N TELEKOMUNIKACE umístila na sedmém místě. Oproti roku 2006 2N v tomto prestižním žebříčku poradenské firmy Hewitt Associates poskočila o dvě příčky vpřed.

Sdílet

2N TELEKOMUNIKACE a.s. (2N) je český výrobce telekomunikační techniky a své produkty exportuje do více než 110 zemí celého světa. Přestože se 140 zaměstnanci nepatří mezi velké firmy, úrovní péče o zaměstnance jejich řady úspěšně atakuje.

Jádrem úspěšného soužití zaměstnanců s firmou nejsou v případě 2N poskytované benefity, ale péče o profesní i osobní rozvoj lidí na všech úrovních. To u 2N zahrnuje například jazykové kurzy, manažerské a obchodní dovednosti pro obchodní složky, specializované technické programy pro aplikační a vývojové techniky a v neposlední řadě procesní i technické vzdělávání pracovníků všech výrobních a logistických úseků.

Vedle těchto tradičních profesních dovedností se zaměstnanci 2N aktivně zapojují do dlouhodobého programu rozvoje emoční inteligence. Tam mohou všichni bez rozdílu technického zaměření či předchozího vzdělání poznat možnosti svého osobního růstu nejen v profesním ale i v soukromém životě. Důležité místo u 2N proto patří i podpoře zájmových a sportovních aktivit zaměstnanců.

Alena Vachtová, obchodní ředitelka 2N, která letošní ocenění přebírala z rukou Hewitt Associates, k tomu říká: „Vysoká produktivita práce i chuť dosahovat stále vyšších cílů musí vycházet z atmosféry, společné pro celou firmu. Jsme rádi, že ve 2N toto společné vědomí pracovníků a vedení neustále roste. Přátelské prostředí oceňují i naši partneři a návštěvníci “.

Skvělé renomé v oblasti lidských zdrojů má 2N u odborníků i dalších firem, ale také u potenciálních zaměstnanců. Zájem o práci na technických, obchodních i administrativních pozicích vždy výrazně převyšuje potřeby a o zaměstnání mají zájem i špičkoví odborníci. Vedle nich se ve 2N překvapivě často uplatňují také absolventi odborných škol.