Hlavní navigace

2N představí na INVEXU Mobility Extension

[Tisková zpráva] Praha, 25. září 2006 – Vedle úspěšných produktů z řady VoIP, PBX a GSM aplikací bude 2N TELEKOMUNIKACE na letošním INVEXU propagovat průlomovou novinku v konvergenci telekomunikačních služeb, nazvanou Mobility Extension. Do prostředí integrovaných komunikačních služeb zapojila GSM mobilní telefon v roli dvojníka kancelářského telefonu.

Sdílet

Expozice 2N: Hala F, stánek 40 – Hlavním magnetem expozice 2N bude služba „Mobility Extension“, která poskytuje firmám řadu možností pro zlepšení komunikace mezi pracovníky a partnery či pracovníky v terénu. Propojení služeb kancelářského telefonu a mobilu nabízí jednoduché a vysoce užitné služby, díky kterým je obchodník či pracovník v terénu vždy k zastižení. Volající přitom nemusí ani vědět, že osoba, se kterou chce hovořit není ve své kanceláři. Stejně se uživatel služby může ze svého mobilu spojit s kterýmkoli kolegou v kanceláři, protože z jeho mobilu lze ovládat i funkce kancelářského telefonu jako je např. přesměrování na jakoukoliv linku ve firmě. Vše je přitom jednoduché a uživatelsky přívětivé. „Při návrhu a vývoji Mobility Extension jsme se soustředili i na ergonomii služby. Pro uživatele nejsou důležité desítky kombinací funkcí a jejich kódy, většinou potřebuje jednoduše službu aktivovat a přijímat hovory,“ říká ing. Oldřich Stejskal, generální ředitel 2N. „Mobility Extension umožňuje snadno přecházet mezi kanceláří a prací doma nebo v terénu. To je klíčová vlastnost, na kterou poukazuje i web www.mobility-extension.cz.“

Vedle této novinky se 2N na INVEXu účastní také projektu VoIP & Broadband Expo, který má za cíl ukázat přednosti a dostupné možnosti prostředí širokopásmového přístupu k internetu, tedy i hlasového spojení Voice over IP. O tom, že VoIP je pro 2N velmi perspektivní svědčí i to, že toto prostředí je implementováno ve všech produktových řadách. Malé GSM brány ATEUS-VoiceBlue, multikanálové GSM brány ATEUS i nová ústředna ATEUS-NETSTAR počítají s VoIP jako s plnohodnotným komunikačním zařízením a 2N je úspěšně prodává na světových trzích.

Více informací o novinkách získáte na stánku 40 v hale F, v rámci projektu VoIP & Broadband Expo nebo na webových stránkách 2N TELEKOMUNIKACE.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).