Hlavní navigace

2N představila UMTS OfficeRoute a kompletní telekomunikační řešení pro operátory

[Tisková zpráva] Praha, 18. 2. 2008 – 2N TELEKOMUNIKACE a.s. (2N), český výrobce telekomunikační techniky, společně se svým španělským exkluzivním obchodním partnerem Xacom Comunicaciones představila 11. února na Mobile World Congress v Barceloně, jedné z nejprestižnějších operátorských výstav světa, novinku UMTS OfficeRoute a další komplexní telekomunikační řešení.

Sdílet

2N UMTS OfficeRoute je integračním nástrojem, jež za pomocí bezdrátové technologie konverguje veškeré používané komunikační kanály zahrnujíce hlas i data. Kromě telefonních přenosů a faxu v součinnost přibírá i vysokorychlostní internet včetně 2N nabízené služby Mobility Extension, která umožňuje stálou dosažitelnost všech uživatelů, kteří pracují mimo kancelář a často používají modulární telefon.

V Barceloně 2N dále představila svá řešení, která přispějí telefonním operátorům k nárůstu prodeje SIM karet a navýšení provozu. 2N operátorům přináší také služby virtuální ústředny a řešení náhrady pevných linek. Na základě dlouholetého působení na trhu telekomunikací a zkušenostem s prodejem výrobků do 120 zemí světa nyní 2N nabízí komplexní řešení všech hlavních požadavků telefonních operátorů.

Jedním z úspěchů spolupráce s operátory je nová modulární telefonní pobočková ústředna O2 Netcom. O2 Netcom byla vyvinuta v rámci dlouhodobé a úzké spolupráce 2N s Telefonica O2 a je první ústřednou, která zavádí vlastnost Mobility Extension (ME) jako standardní vybavení.

Oldřich Stejskal, generální ředitel 2N, aktivity nejen na zahraničních trzích komentuje: „Jsme připraveni nabídnout naše unikátní a výhodná řešení a spolupráci operátorům z celého světa. V současnosti úspěšně spolupracujeme s řadou operátorů z různých zemí, jako jsou Telefonica O2, Vodafone, T-Mobile, Orange, AINA, Comcel a další.“