Hlavní navigace

2N rozšiřuje portfolio svých produktů na českém a slovenském trhu o novou VoIP GSM bránu

[Tisková zpráva] Praha, 24. března 2010 - 2N TELEKOMUNIKACE uvádí na trh zcela novou VoIP GSM bránu 2N® VoiceBlue Next. Nový model přináší výrazné snížení nákladů za volání do mobilních sítí a navíc je navržen tak, aby byl kompatibilní s širokou škálou IP-SIP pobočkových ústředen. Vedle eliminace roamingových poplatků umožňuje větší flexibilitu zaměstnanců.

Sdílet

2N® VoiceBlue Next je určena především pro malé a středně velké firmy, jako jsou bankovní pobočky a pojišťovny, čerpací stanice, nebo realitní kanceláře. Firmy implementující tuto VoIP GSM bránu, získají mnohem větší flexibilitu s funkcí 2N® Mobility Extension v podobě přijetí hovoru směrovaného jak na pobočku ústředny i na mobilním telefonu s možností jeho následného přepojení.

„2N® VoiceBlue Next umožňuje směřovat volání až do dvou různých mobilních sítí a díky propracovanému LCR použije nejlevnější cestu pro odchozí hovor,“ doplňuje Product Marketing Manager, Vladimír Svozil. Brána nabízí i další služby, jako je například podpora uživatelského odesílání a přijímání SMS, odeslání SMS při nepřijatém hovoru a automatické generování podrobných záznamů o hovorech (CDR), díky kterému získá uživatel přesné účtovací informace. Další velkou výhodou 2N® VoiceBlue Next je snadná konfigurace přes webové rozhraní a možnost napájení pomocí Ethernet kabelu (PoE).

Nová VoIP GSM brána 2N® VoiceBlue Next je kompatibilní s produkty Cisco Call Manager, Alcatel Omni PCx, Siemens Hi Path, Asterisk, OnDo IP PBX, Televantage equipment, Epygi IP PBX, Shoretel, SWYX a dalšími.

O společnosti 2N TELEKOMUNIKACE
2N TELEKOMUNIKACE a.s. je předním evropským výrobcem telekomunikačního zařízení působící na trhu již od roku 1991. Společnost 2N se zaměřuje na výrobu telefonních ústředen, GSM bran a UMTS produktů, dveřních a výtahových komunikátorů a M2M. Vlastní výroba a vývoj umožňují 2N spolupracovat s exkluzivními distributory po celém světě a nabízet unikátní produkty a řešení operátorům v desítkách zemí. Produkty 2N jsou v současnosti aktivně prodávány ve více než 120 zemích světa.

Společnost 2N je respektovaným evropským výrobcem telekomunikační techniky, který svou činnost staví na hodnotách, jako jsou profesionalita, flexibilita, kvalita a důvěryhodnost. Firemní kultura je založena především na týmovém duchu, předávání zkušeností, vysoké kvalifikaci, osobní pravomoci ve spojení s odpovědností a loajalitě pracovníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).