Hlavní navigace

2N snižuje cenu GSM bran 2N® EasyGate pro malé firmy

[Tisková zpráva] Praha, 11. června 2009 – 2N TELEKOMUNIKACE od června trvale snížila cenu analogových GSM bran 2N® EasyGate. S cenou 4600 Kč brána osloví především kanceláře malých firem a živnostníků s vysokým počtem volání na mobilní telefony. 2N® EasyGate také řeší telefonické a datové připojení pro mobilní kanceláře, díky kterému lze zřídit přístup na internet a k e-mailu prakticky kdekoli.

Sdílet

Komunikační řešení 2N® EasyGate, jako náhrada za analogovou linku, umožňuje snížení nákladů na volání do mobilních sítí. Z názvu 2N® EasyGate je patrné, že vše má být „easy“. Instalace a zprovoznění brány jsou skutečně velmi jednoduché. Pro připravení brány k provozu stačí zasunout SIM kartu do pouzdra a připojit síťový adaptér. Vše je takzvaně plug&play. 2N® EasyGate pracuje na jedné lince, připojené k telefonu nebo k ústředně a umožňuje jeden současný hovor. Pokud firma potřebuje řešit směrování hovorů na více linkách, může nasadit několik bran 2N® EasyGate nebo vybrat bránu vícekanálovou.

Pro uživatele předplacených SIM karet má 2N® EasyGate zajímavou službu. Při blížícím se vyčerpání kreditu na SIM kartě brána automaticky odešle SMS zprávu o nedostatečné výši kreditu. Prostřednictvím SMS zpráv může brána uživateli také pravidelně ohlašovat svůj stav s provozními údaji, jako je síla signálu a počet provedených hovorů.

2N® EasyGate umožňuje využít režim Baby Call, neboli automatický hovor bez vytočení čísla. Využívá se pro děti nebo pro starší a postižené osoby, aby si mohly jednoduše přivolat pomoc, kdykoli ji potřebují.

Firmy, které v rámci své činnosti potřebují kancelář často stěhovat, využijí sériový port pro GPRS připojení. Telefonovat, surfovat po internetu a používat fax tak mohou skutečně kdekoli, kde je GSM signál zvoleného operátora. Kromě datového připojení je možné přes bránu odesílat a přijímat SMS zprávy, což ocení především marketingové společnosti.

Bránu 2N® EasyGate lze zcela jednoduše připojit k jakékoliv pobočkové ústředně, běžnému telefonnímu přístroji nebo přímo k počítači. Při první instalaci stačí z CD nainstalovat driver pro sériové rozhraní a vše je připraveno.

Nově stanovená cena 4600 Kč bez DPH a 5474 Kč s DPH, společně se zajímavým designem a funkčností řadí bránu do kategorie žádané kancelářské elektroniky.

O společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s.
Společnost 2N je od roku 1991 jednou z vedoucích českých firem v oblasti telekomunikací. Trvalý růst výsledků a produktivity 2N zajišťuje export do více než 120 zemí světa. 2N TELEKOMUNIKACE a.s. patří také k firmám, které se pravidelně umisťují v žebříčcích nejlepších zaměstnatelů, exportérů i v Českých 100 nejlepších. Vlastní vývoj a výroba telefonních ústředen, GSM a UMTS bran, dveřních a výtahových komunikátorů umožňují 2N spolupracovat s exkluzivními distributory po celém světě a nabízet unikátní produkty a řešení operátorům v desítkách zemí.