Hlavní navigace

2N Telekomunikace představuje nový komunikační systém spojující výhody kanceláře a mobilitu

[Tisková zpráva]

Sdílet

2N TELEKOMUNIKACE PŘEDSTAVUJE NOVÝ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉM SPOJUJÍCÍ VÝHODY KANCELÁŘE A MOBILITU

„Plnohodnotná práce jen z kanceláře? Zapomeňte!“

Praha, 10. 8. 2005 – Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a. s., český výrobce telekomunikační techniky, uvádí po několikaletém vývoji na trh moderní komunikační systém a ústřednu v jednom, ATEUS – NetStar. Nový komunikační systém slučuje všechny dostupné technologie přenosu hlasu i dat s mnoha požadavky dnešního náročného trhu – mobilitu, dostupnost dat neomezenou prostorem ani časem, uživatelsky jednoduchou správu systému i dat a v neposlední řadě také ekonomický provoz. 

Systém NETSTAR využívá všechny dostupné komunikační technologie sítí ISDN, GSM a VoIP a možnosti těchto sítí převádí na širokou řadu uživatelských terminálů v rámci jediné konvergované sítě. Provoz není závislý na službách žádného operátora a odpovídá potřebám středních a velkých firem a rozsáhlých firemních sítí. Nová verze komunikační ústředny je efektivním a cenově optimálním řešením, které uspokojí i nejnáročnější uživatele.

Samotná správa systému, i jednotlivých terminálů je velice snadná a uspokojí každého uživatele, především pak správce IT a komunikačních technologií ve firmě. Systém je snadno spravovatelný a konfigurovatelný přes integrovaný web server. Přes web rozhraní systému ATEUS-NETSTAR lze provádět dálkový dohled a řízení, včetně sledování detailních záznamů provozu. Ty jsou dostupné formou reportů a statistik.
Důraz je kladen také na pohodlí a ergonomii ovládání. Pro uživatele je připravena široká řada uživatelských terminálů od jednoduchých telefonů se základními funkcemi a zobrazením čísla volajícího, přes výkonné systémové telefony až po řadu VoIP telefonů s luxusními funkcemi.

NETSTAR díky LCR (Least Cost Routing) šetřícímu automatu vybírá nejlepší a nejlevnější cestu pro vybudování hovoru do požadované sítě. V rámci systému lze také využít služby SMS. Kromě přenosu do GSM sítí lze textové zprávy přenášet také prostřednictvím SNMP protokolu v IP sítích.

„Největší předností systému je mobilita. Data spravovaná v komunikačním systému jsou uživatelům k dispozici odkudkoli, tedy i tzv. „v terénu“, hodnotí systém NETSTAR Petr Černoušek, obchodní ředitel 2N a dodává: „Je možno využívat všech služeb, které NETSTAR nabízí – pracovat s telefonními seznamy, uskutečňovat hovory, kontrolovat zmeškané hovory, čímž uživatel získá volnost pohybu a není již vázán pobytem v kanceláři.“

Více informací o produktech naleznete na www.ateus.cz nebo prosím kontaktujte:
Robert Peška
2N TELEKOMUNIKACE, a.s.
tel.: +420 261 301 603
e-mail: peska@2n.cz


Zuzana Záhorová

PRAM Consulting s.r.o.
tel:: +420 603 189 570
e-mail:zuzana.za­horova@pram.cz

O společnosti 2N
2N TELEKOMUNIKACE je přední výrobce telekomunikační techniky s certifikovaným systémem řízení jakosti ISO 9001. Dlouhodobě se řadí mezi Českých 100 nejlepších firem v hodnocení společnosti Comenius. Kromě České republiky a Slovenska dodává své produkty do 30 zemí celého světa, mezi klíčové zákazníky patří GSM a alternativní operátoři po celé Evropě. Hlavní produktové řady obsahují komunikační servery, digitální a hybridní pobočkové ústředny, GSM brány s rozhraními ISDN PRI/BRI, GPRS či analogovými linkami a dveřní komunikátory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).