Hlavní navigace

2N Telekomunikace uvádí na trh komunikační systém Ateus-NetStar a současně podporuje síť partnerů

[Tisková zpráva]

Sdílet

2N Telekomunikace uvádí na trh komunikační systém Ateus-NetStar a současně podporuje síť partnerů

Praha, 10. 8. 2005 – Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a. s., český výrobce telekomunikační techniky (2N), uvádí na trh moderní komunikační systém a ústřednu ATEUS – NETSTAR (NS). Nová verze ústředny představuje řešení pro firmy preferující spolehlivou a všestrannou komunikaci na úrovni všech dostupných technologií. Současně s uvedením NS na trh 2N rozšiřuje svou partnerskou síť distributorů. Pro stávající partnery i partnery nové 2N spustila nový partnerský program, jehož součástí je i motivace a následné odměňování partnerů odrážející objem prodeje jejích výrobků.

Při spouštění nového partnerského programu vychází 2N ze zkušeností, které získala na evropských trzích. 2N nabízí transparentní a rovné podmínky, které mají za cíl podpořit zejména samostatné a obchodně aktivní firmy. Noví i stávající partneři tak mohou oslovit své zákazníky s nabídkou nejmodernějších technologií od 2N včetně systému ATEUS-NETSTAR, aniž by byli cenově či jinak znevýhodnění proti svým konkurentům. Přestože 2N tímto krokem poskytne výrazně lepší obchodní podmínky a ceny pro nepřímý prodej, obchodní ředitel Petr Černoušek v tom nevidí výrazný ústupek: “Prodej nejmodernějšího telekomunikačního řešení, jakým ATEUS-NETSTAR bezesporu je, vyžaduje od spolupracujících firem razantní změnu v přístupu. Jak v technologickém, tak obchodním smyslu, protože i oni musí investovat do svých schopností a způsobu práce a myšlení. Tento krok jim chceme výrazně usnadnit a zároveň se co nejvíce otevřít novým příležitostem. Řada firem, které jsme již oslovili s nabídkou spolupráce, je překvapena naší otevřeností i možnostmi, které jim poskytují nové obchodní modely.“

2N nezapomíná ani na různé formy ohodnocení a bonusů, jejichž výše bude odrazem objemu prodeje a kvality služeb pro zákazníky. V partnerské programu jsou kromě věcných ohodnocení také začleněny společenské, kulturní a sportovní aktivity.
„Od investic do partnerské sítě si slibujeme zvýšení prodeje našich výrobků, ale i zvýšení povědomí o 2N jako takové, zároveň také zkvalitnění přístupu ke konečnému zákazníkovi“: uvádí Petr Černoušek, obchodní ředitel 2N Telekomunikace a dodává: „Ze zkušeností víme, že kvalitní partnerská síť, respektive 20 % nejúspěšnějších distributorů generuje 80 % zisku. A to platí u kterékoliv společnosti. Proto bychom se partnerské síti měli náležitě věnovat.“

Prvním krokem mezi prodejem NS a vybranými partnery a zároveň jednou ze součástí Partnerského programu je instalace systému u partnera tzv. na zkoušku. Jedná se o zkušební provoz, který umožňuje partnerovi bez jakýchkoli pořizovacích nákladů produkt vyzkoušet, prověřit, naučit se využívat všechny služby, které systém poskytuje a získat tím znalosti potřebné pro další prodej koncovým uživatelům. První zkušební instalace proběhly v prvních srpnových týdnech a v současnosti se dokončují další.

Více informací naleznete na www.ateus.cz nebo prosím kontaktujte:

Robert Peška
2N TELEKOMUNIKACE, a.s.
tel.: +420 261 301 603
e-mail: peska@2n.cz


Zuzana Záhorová

PRAM Consulting s.r.o.
tel:: +420 603 189 570
e-mail:zuzana.za­horova@pram.cz

O společnosti 2N
2N TELEKOMUNIKACE je přední výrobce telekomunikační techniky s certifikovaným systémem řízení jakosti ISO 9001. Dlouhodobě se řadí mezi Českých 100 nejlepších firem v hodnocení společnosti Comenius. Kromě České republiky a Slovenska dodává své produkty do 30 zemí celého světa, mezi klíčové zákazníky patří GSM a alternativní operátoři po celé Evropě. Hlavní produktové řady obsahují komunikační servery, digitální a hybridní pobočkové ústředny, GSM brány s rozhraními ISDN PRI/BRI, GPRS či analogovými linkami a dveřní komunikátory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).