Hlavní navigace

2N uvádí komunikátor 2N®Helios IP pro Cisco Call Manager

[Tisková zpráva] Praha, 4. května 2009 – 2N TELEKOMUNIKACE představuje nový videokomunikátor 2N®Helios IP pro obsluhu vstupů. Protokoly pro přenos hlasu a videa po IP síti poskytují kompatibilitu s řadou síťových řešení, včetně Cisco Call Manager 6. Pro partnery je připraven testovací balíček.

Sdílet

Ověřená kompatibilita řešení se systémy předních světových výrobců je pro 2N klíčem k úspěchu produktu. „Dlouhodobé zkušenosti ze světových trhů nám ukázaly, že samotná implementace nějakého protokolu nezaručuje jednoduchou a rychlou instalaci zařízení ani spolehlivý provoz,“ říká Jan Maštalíř, technický ředitel 2N. „U kombinace VoIP a videopřenosu je pro partnery rozhodující právě jednoduchost implementace s nejrozšířenějšími síťovými a komunikačními platformami. Proto jdeme cestou zajištěné kompatibility s řešeními, jako je Cisco Call Manager, aby partneři měli záruku, že komunikátor zapojí standardními kroky, jako ostatní komunikační zařízení“.

Od dubna do konce srpna nabízí 2N všem stávajícím i potenciálním partnerům možnost získat testovací balíček 2N® Helios IP za speciální cenu a akční nabídku 2+1 zdarma. Testovací balíček obsahuje třítlačítkový dveřní komunikátor 2N® Helios IP, s numerickou klávesnicí a kamerou. Tato konfigurace umožňuje partnerům bez problémů spustit a odzkoušet kompletní funkcionalitu i dálkové programování komunikátoru. Pokud do 1 měsíce od zakoupení testovacího balíčku partner objedná min. 2 kusy komunikátoru, získá 3 kus zdarma.

Vlastnosti:
Připojení k jakémukoli stávajícímu IP řešení
Kompletní obsluha a monitoring vstupu do objektu – video, hlas
„One-box“ řešení – nepotřebuje žádné aktivní síťové prvky
Audio i video vysoké kvality na jedné přípojce Ethernet

Ověřená kompatibilita se Cisco Call Manager 6
Hlasové kodeky → G.711 Video kodeky → H.264 streamované video (formát QCIF, QVGA, CIF nebo VGA), až 30 snímků za sekundu
Přímé hovory SIP nebo SIP Proxy
Podporované protokoly – SIP 2.0 (RFC 3261), RTP, HTTP, DNS, TFTP, NTP, SYSLOG (TLS/SSL)/TCP, UDP/IP, ICMP, DHCP/ARP
Live Video Stream RTSP
DTMF IN⁄OUT – Inband, RTP EVENT, SIP INFO

Výhody pro prodejce:
Kompatibilní s jakýmkoliv IP řešením
Konfigurace přes webové rozhraní
Automatická aktualizace z TFTP serveru

2N® Helios IP testovací balíček za zvýhodněnou cenu: Balíček obsahuje: 2N® Helios IP 3 tlačítkový, numerická klávesnice, kamera
Cena balíčku: 4.999 Kč + DPH
Akce 3 za cenu 2: Pokud do 1 měsíce od zakoupení testovacího balíčku partner objedná min. 2 kusy 2N® Heliosu IP získáte 3 kus 2N® Heliosu IP zdarma. Akce platí do 30.8.2009.

*Testovací balíček i akci 3 za cenu 2 může využít každý prodejce pouze jednou.

O společnosti 2N
Společnost 2N je od roku 1991 jednou z vedoucích českých firem v oblasti telekomunikací. Trvalý růst výsledků a produktivity 2N zajišťuje export do více než 120 zemí světa. Společnost 2N patří také k firmám, které se pravidelně umisťují v žebříčcích nejlepších zaměstnatelů, exportérů i v Českých 100 nejlepších. Vlastní vývoj a výroba telefonních ústředen, GSM a UMTS bran, dveřních a výtahových komunikátorů umožňují 2N spolupracovat s exkluzivními distributory po celém světě a nabízet unikátní produkty a řešení operátorům v desítkách zemí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).