Hlavní navigace

2N veze na CeBIT horké novinky

[Tisková zpráva] Praha, 27.2.2008 - Letošní CeBIT bude nepochybně více orientovaný na jednoduché a chytré služby a také na zábavu. Některé novinky z vývoje společnosti 2N, například 2N OfficeRoute svoji letošní premiéru absolvovaly na únorovém veletrhu Mobile World Congress v Barceloně. Na stánku C14/1 v hale 13, která na CeBITu tradičně patří telekomunikacím, bude k vidění daleko více.

Sdílet

UMTS ústředna 2N OfficeRoute bude magnetem pro návštěvníky ze všech světových zemí. Malá a jednoduchá mobilní ústředna přesně zapadá do konceptu řady operátorů, kterým je dobývání menších firemních zákazníků. Rychlý internet, hlasové služby, ale také analogový fax, to vše na bezdrátovém připojení, bez problémů s případnou migrací čísel a připojení při stěhování kanceláře. Přitom na sítích 3. generace dnes operátoři celosvětově nabízí velmi zajímavé tarify.

Vedle připojení počítačů k internetu s rychlostí až 7,2 Mb/s se přes LAN připojují také IP telefony. 2N OfficeRoute počítá s připojením až 40ti uživatelů. Ohlasy ukazují, že kromě využití UMTS jako alternativy k pevnému připojení bude zájem také o zcela mobilní řešení, například pro montážní skupiny stavebních nebo technologických firem. Zajímavým přídavkem je balík kancelářských služeb, které zahrnují voice mail, mobility extension nebo možnost využití automatické spojovatelky. 2N očekává zájem zejména od operátorů a distributorů.

Požadavkům na migraci síťových prostředků do IP vychází vstříc také 2N Helios IP. Hlas i data jsou dostupné přes IP síť, což přináší prakticky neomezené možnosti distribuce signálu příjemcům v kanceláři i na vzdálených pracovištích. Program dveřní jednotky počítá s uložením dat až 500 uživatelů s různými přístupovými kódy, vícenásobnými režimy volání i jeho časovým nastavením. Migrace dveřního komunikátoru do prostředí IP je jednoznačně krokem k oslovení dodavatelů technologií inteligentních budov, kde je trend konvergence sítí podporován u bezpečnostních i signalizačních systémů.

Reselleři komunikačních řešení pro firemní segment budou mít možnost seznámit se také s úspěšnými produkty i novinkami z řad ústředen 2N OMEGA Lite, která se v České republice prodává jako O2Netcom, 2N NETSTAR jako řešení virtuální ústředny a GSM bran. Ty budou prezentovány s plným začleněním služeb softwarových aplikací podporujících komunikační služby.

Společnost 2N návštěvníci mohou navštívit v hale 13 na stánku C14/1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).