Hlavní navigace

Téměř 30 000 účastníků květinové aplikace ICQ na Facebooku!

[Tisková zpráva] Soutěž o 8 iPadů končí 2. listopadu

Sdílet

PRAHA, 20. října 2010 – Téměř 30 000 uživatelů z České republiky se již připojilo k ICQ aplikaci na Facebooku a žije právě probíhající soutěží – ať již se jí přímo účastní, zve své přátele či volí oblíbenou květinu. K účasti v soutěži je potřeba vytvořit vlastní ICQ květinu a pozvat své přátele k tomu, aby se k ní připojili. Cílem je být ICQ komunitou na Facebooku zvolen nejpopulárnější květinou.

Českými uživateli bylo založeno již více než 3 000 květin obsazených více než 4 000 přáteli. Odesláno bylo přes 35 000 pozvánek pro připojení se ke květině, což je zhruba 11 pozvání na jednu květinu. Nejpopulárnější tým, který získá nejvíce hlasů ICQ komunity, bude oceněn osmi iPady – tj. jedním iPadem pro každého člena týmu. Vítězný tým bude znám 2. listopadu. Stránka ICQ na Facebooku má nyní celosvětově přes 200 000 fanoušků.

Zúčastnit se soutěže prostřednictvím návštěvy ICQ květinové galerie je možné zde: http://apps.fa­cebook.com/icq-flower-czech/

Nebo navštívit stránku fanoušků ICQ na Facebooku: http://www.fa­cebook.com/ICQ

O ICQ:
ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).