Hlavní navigace

Více než 31 000 účastníků květinové aplikace ICQ na Facebooku!

[Tisková zpráva] Vítězové 8 iPadů budou již brzy oznámeni

Sdílet

PRAHA, 4. listopadu 2010 – Více než 31 000 uživatelů z České republiky se připojilo k ICQ květinové aplikaci na Facebooku – ať přímo svou účastí, pozváním svých přátel či hlasováním pro oblíbenou květinu. K účasti v soutěži bylo potřeba vytvořit vlastní ICQ květinu a pozvat své přátele k tomu, aby se k ní připojili. Cílem bylo získat nejvyšší počet hlasů. Vítězové získají osm iPadů – jeden pro každý osmičlenný tým.

Českými uživateli bylo založeno 4 000 květin obsazených více než 6 000 přáteli. Odesláno bylo přes 46 000 pozvánek pro připojení se ke květině, což je zhruba 12 pozvání na jednu květinu během soutěže. Z 11 000 hlasů bude rozhodnuto, kdo se stane nejoblíbenějším týmem mezi ICQ komunitou na Facebooku.

Soutěž skončila 2. listopadu a čeští fanouškové nyní netrpělivě čekají, kdo budou vítězové. ICQ ocení i ty, kteří se umístili na 2. až 10 místě, ale každý chce samozřejmě iPad!

Stránka ICQ na Facebooku má nyní celosvětově přes 230 000 příznivců. Navštivte stránku fanoušků ICQ na Facebooku: http://www.fa­cebook.com/ICQ

O ICQ:
ICQ je předním poskytovatelem služeb typu „instant messaging“ pro globální komunitu internetových uživatelů. Robustní instant messaging software ICQ, špičkové komunikační funkcionality a dynamické nástroje pro komunity jsou nyní bezplatně dostupné v 16 jazycích na webové stránce www.icq.com.