Hlavní navigace

3,2,1 - Startujeme Porad.cz

[Tisková zpráva] Už je to konečně tady, 1.3. došlo k oficiálnímu spuštění verze 1.0 online poradní platformy Poraď.cz ( http://www.porad.cz ).

Sdílet

Co je vlastně Poraď.cz? V první řadě je to místo, kde může návštěvník najít řešení na jakoukoliv konkrétní otázku či problém, jenž ho trápí, a to jak od skutečných odborníků, tak i od pracovníků Poraď.cz, a samozřejmě i od ostatních návštěvníků. Prakticky to znamená, že ať Vás trápí cokoliv, ať Vám v mysli hlodá jakákoliv otázka, nebojte se zeptat. Ať už jsou to běžně věci jako jaký zvolit úvěr, jakou vybrat chladničku nebo problémy intimnější povahy či vztahů, vždy se dočkáte odpovědi a rady.

Ve spolupráci s partnery připravujeme tématické poradny v nejrůznějších odvětvích, které nabídnou uživatelům naprosto specializované poradenství. Chceme z Poraď.cz vytvořit platformu, která umožní vytváření vlastních poraden na jakýkoliv segment. Chystáme také možnost poradit se přímo s knězem a pořádáme pravidelné porady s experty ve svém oboru (lékaři, právníci, finanční poradci atd.).

K dispozici je také mobilní verze webu (http://m.porad­.cz), aby bylo možné položit dotaz kdykoliv a odkudkoliv a samozřejmě chystáme i aplikace pro platformy iPhone, Android a další.

Naším cílem je stát se do 12 měsíců nejlepší a nejnavštěvovanější online poradnou v ČR. Momentálně existuje konkurence v projektech jako jsou Zpovědnice.cz, Poraďte.cz a další, nicméně těmto projektům chybí inovace, funkční obchodní model, vize a další věci. Myslíme si, že máme uživatelům co nabídnout navíc, plánujeme velkou spoustu novinek a vylepšení a doufáme, že se nám to povede. V tuto chvíli je projekt ve formě start-up.

Za projektem Poraď.cz stojí společnost CLEEVIO s.r.o., která implementuje Google technologie a vyvíjí mimojiné například lokální vyhledávač Lokola.cz. Obchodním ředitelem projektu je David Nevečeřal, úspěšný podnikatel, který před časem vybudoval a prodal obchodní dům Megaobchod.cz.