Hlavní navigace

360Cities.net nově na Google Earth

[Tisková zpráva] Nejnovější verze Google Earth nabízí ve vrstvě náhledů a v galerii produkty společnosti 360 Cities.net.

Sdílet

Praha, Česká republika (24. listopadu 2008) – Světová databáze virtuálních panoramat 360Cities.net je nyní dostupná ve vrstvě náhledů a v galerii programu Google Earth. K souboru panoramat společnosti 360 Cities bude mít od této chvíle přístup každý uživatel Google Earth, bezplatného softwaru sloužícího k trojrozměrnému zobrazení Země. Navíc bude téměř celá databáze bezmála deseti tisíc panoramat snadno přístupná všem uživatelům Google Earth v galerii tohoto softwaru.

„Začleněním svého obsahu do vrstev náhledů a galerie Google Earth se společnost 360 Cities zařadila mezi prominentní světové poskytovatele internetového obsahu,“ uvedl ředitel 360Cities.net Jeffrey Martin. „Tímto se 360 Cities dostává do rukou miliónů uživatelů softwaru Google Earth.“

Martin dále uvedl: „Pro společnost 360 Cities je to důležitá událost hned z několika důvodů. Je to doposud zřejmě nejvýznamnější potvrzení našich silných stránek: produkce vysoce kvalitních virtuálních fotografií a špičkový tým fotografů pracující po celém světě. Hodnota naší galerie jako celku zdaleka převyšuje hodnotu pouhého souhrnu jejích částí a její začlenění do vrstvy náhledů Google Earth je toho pádným důkazem.“

O společnosti 360 Cities
Cílem společnosti 360 Cities je celosvětová síť virtuálních panoramatických fotografií doplněných o zeměpisné souřadnice a také podpora jejich autorů. Jsme společenstvím odborníků v oblasti virtuální fotografie, která na své platformě 360 Cities zprostředkovává vysoce kvalitní panoramatické snímky všem běžným uživatelům internetu, příznivcům fotografie, cestovatelům i pracovníkům v odvětví cestovního ruchu. 360 Cities je nizozemská společnost s ručením omezeným s plně podřízenou pobočkou v Praze. Více informací získáte na 360cities.net.