Hlavní navigace

3Com získal exkluzivní smlouvu s vládou Izraele na zajištění počítačové sítě

[Tisková zpráva] Po švýcarském Swisscomu má 3Com další velký projekt

Sdílet

Praha, 14. ledna 2009 – Společnost 3Com Corporation (Nasdaq: COM) oznámila, že získala exkluzivní smlouvu s vládou Izraele na dodání síťových řešení pro plánované vybudování nové LAN infrastruktury. Podepsaná dohoda má hodnotu několik milionů dolarů a je součástí vládního plánu na vybudování moderní infrastruktury.

Izraelská vláda se pro 3Com rozhodla na základě výběrového řízení, kde hlavními kritérii bylo splnění technických funkčních požadavků, náklady na vlastnictví (tj. zejména servisní služby, školení a úroveň technické podpory) a v neposlední řadě i cenové srovnání s konkurenčními nabídkami. Výběrového řízení se kromě 3Comu zůčastnili i ostatní renomovaní výrobci síťových řešení, jako například HP ProCurve, Nortel Networks a Alcatel-Lucent.

"Podobně jako izraelská vláda zjišťuje stále více a více organizací, že za síťová řešení na vysoké technologické úrovni nemusí platit neúměrně vysokou cenu,” říká Ron Sege, 3Com Chief Operating Officer. “Zaslouží si špičkové, kvalitní řešení a zákaznickou podporu za nižší cenu, a to zejména v dnešních ekonomických podmínkách. Oproti konkurenci se 3Com opět prosadil výjimečnými technickými vlastnostmi, poskytovanou úrovní služeb a rozumnou cenou”, dodal Ron Sege.

Tým společnosti 3Com získal zakázku v Izraeli ve spolupráci se svým obchodním partnerem, společností Harel Computers and Communications LTD. Izraelská vláda využije následující centralizované síťové 3Com produkty a služby:

  • 3Com ® Switche 8800 – modulární centralizované přepínače pro nejvyšší výkon, a bezpečnost s non-stop dostupností kritických aplikací;
  • 3Com Switche S7900E – modulární centralizované přepínače, které poskytují nejvyšší dostupnost centralizované správy;
  • 3Com Switche 5500, 4800, 4500 a 4200 – stohovatelné přepínače, které zajišťují flexibilitu, úsporu prostoru a maximální konektivitu na periferii sítí;
  • iMC – plně integrovaná, inteligentní, end-to-end management platforma a také
  • 24×7 4-hodinový servis výměny hardware po dobu trvání smlouvy, školení a certifikace 150 systémových inženýrů

Kromě předností plynoucích z vzájemného poměru ceny a výkonu 3Com produktů sníží nové řešení významným způsobem náklady izraelské vlády za energii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).