Hlavní navigace

3Dconnexion ohlásila podporu pro Blender

[Tisková zpráva] Praha, 14. 8. 2007 - Společnost 3Dconnexion, jejíž produkty na trhy České republiky a Slovenka distribuuje Tech Data Distribution, oznámila vydání beta plug-inů, které umožňují využívání 3D polohovacích zařízení z její produkce v software Blender - programu určeného pro tvorbu 3D obsahu.

Sdílet

Designéři a animátoři pracující v Blenderu tak nyní mohou využívat například SpaceNavigator, který je určen pro pohodlnější práci při animování, renderování, modelování, tvorbě textur a vytváření interaktivních 3D aplikací, včetně tvorby her. 3Dconnexion nabízí podporu pro Windows, Max OS X a Linux verze Blenderu. Beta software je k dispozici na: www.3dconnexi­on.com/soluti­ons/blender.php.

O 3Dconnexion
3Dconnexion je součástí společnosti Logitech, jednoho z nejvýznamnějších výrobců periferních zařízení. Její doménou je tvorba polohovacích zařízení na usnadnění práce jak v 2D tak i ve 3D prostoru. Zařízení jsou určena zejména pro produktové designéry (CAD/CAM/CAE), animátory, modeláře a tvůrce digitálního obsahu. Více informací o společnosti najdete na: www.3dconnexi­on.com.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdatask.sk.