Hlavní navigace

Internetový obchod 64bit.eu získal certifikát bezpečného nákupu

[Tisková zpráva] Praha 23. června 2010 – Internetový obchod 64bit.eu, zabývající se prodejem specializovaného hardwaru a softwaru, prošel jako jeden z mála obchodů Spotřebitelským auditem obchodních podmínek a získal certifikát bezpečného nákupu od české státní organizace Sdružení obrany spotřebitelů (SOS).

Sdílet

Získaný certifikát je dokladem skutečnosti, že internetový obchod 64bit.eu zajišťuje svým zákazníkům spravedlivé podmínky nákupu i reklamací a bezpečný proces samotné objednávky se zajištěním ochrany jejich osobních údajů.

Spotřebitelský audit obchodních podmínek (SOAP) spočívá zejména v konzultaci, opravě a doporučení konkrétních obchodních podmínek. Jestliže podnikatel na základě příslušné smlouvy splní požadavky příslušných právních předpisů, obdrží jedinečné logo a osvědčení o provedení spotřebitelského auditu.

„Z tohoto ocenění máme velkou radost,“ říká Filip Korbel ze společnosti Stickfish, která obchod provozuje a dodává: „64bit.eu usiluje o prodej co nejbezpečnějších výrobků a služeb, které splňují nejen zákonem stanovené normy. Zároveň klade velký důraz na férovou hru mezi kupujícím a prodejcem, ať už nakupuje spotřebitel nebo podnikatel.“

64bit.eu
Internetový obchod 64bit.eu se zabývá prodejem specializovaného hardwaru a softwaru, jako jsou například produktové série (z oblasti 64bitových a síťových technologií) od firem IBM, Sun, Lenovo, Juniper a Cisco či sortiment softwarových produktů pro serverové i desktopové nasazení, včetně virtualizačních řešení VMware.

O společnosti Stickfish
Stickfish je ICT firma specializující se na technologie enterprise VDI (Virtual Desktop Infrastructure). Naší strategií je dodávat ucelená řešení: od analýzy požadavků, nalezení nejvhodnější varianty až po školení a následnou technickou podporu nebo outsourcing správy. Poskytujeme řešení předních výrobců, jako jsou Sun Microsystems, IBM, Red Hat, Oracle či VMware, vyspělé síťové prvky Juniper Networks či Cisco Systems a dále vlastní vysoce bezpečné a rychlé řešení virtuálního esktopu Raydesk. Provozuje známý elektronický obchod 64bit.eu a populární, technicky orientované, internetové portály AbcLinuxu.cz, ITBiz.cz či HDMag.cz.