Hlavní navigace

7. ročník odborné konference Linux Hall - IT bez hranic

[Tisková zpráva]

Sdílet

7. ročník odborné konference Linux Hall – IT bez hranic

Týdeník Computerworld a Veletrhy Brno pořádají v rámci doprovodného programu veletrhu Invex 2005 již 7. ročník odborné konference Linux Hall, letos s podtitulkem „IT bez hranic“. Konference se uskuteční ve dnech 25. a 26. října v sále Morava pavilonu A3 na brněnském Výstavišti.

Konference Linux Hall je určena především manažerům IT ve státní správě i komerčním sektoru, správcům sítí a všem zájemcům o operační systém Linux. Program letošního ročníku bude zaměřen především na prezentaci příkladů nasazení linuxu v podnikové a státní sféře. Na konferenci také vystoupí zástupci Ministerstva informatiky a dalším tématem bude open source strategie v rámci Evropské unie. Nebude chybět ani pohled z druhé strany, který budou prezentovat příznivci řešení Microsoftu.

Podrobný program konference s anotacemi jednotlivých přednášek je k dispozici na http://www.li­nuxhall.cz/lh­.nsf/html/pro­gram. Účast na konferenci je zdarma po předchozí registraci. Registrovat se lze on-line na adrese http://www.li­nuxhall.cz/lh­.nsf/html/regis­trace.

Konference o počítačové bezpečnosti na Invexu

Pro zájemce o problematiku počítačové bezpečnosti je na veletrhu Invex připravena tematická konference Security Invex 2005. Na konferenci Security Invex 2005 se účastníci dozvědí informace od předních českých dodavatelů bezpečnostních řešení. Konference je určena pro IT manažery, správce sítě, technology, zájemce o problematiku bezpečnosti a odbornou veřejnost.

V pondělí 24. 10. 2005, od 10:00 do 16.00 hodin se v sále C kongresového centra uskuteční odborná konference o počítačové bezpečnosti s názvem Security Invex 2005. Na konferenci vystoupí přední čeští dodavatelé bezpečnostních řešení, kteří seznámí účastníky s tím, jaké hrozby jsou v současné době aktuální a jakým způsobem jim čelit. Nebude chybět ani přednáška na téma Národní strategie informační bezpečnosti (Jan Goll, oddělení bezpečnosti KIVS Ministerstva informatiky ČR). Konference je určena pro IT manažery, správce sítě, technology, zájemce o problematiku bezpečnosti a odbornou veřejnost.

Odbornými garanty konference jsou šéfredaktorka časopisu PC WORLD Security Jana Pelikánová, Milan Loucký a Asociace manažerů úseků informačních technologií CACIO.

Bližší informace o konferenci naleznou čtenáři na internetových stránkách http://semina­re.idg.cz.