Hlavní navigace

8. ročník posluchačské soutěže Českého rozhlasu 7 - Radio Praha

[Tisková zpráva] Soutěž pro své zahraniční posluchače vyhlašuje zahraniční vysílání Českého rozhlasu Radio Praha již osmým rokem a pokaždé v jiném tématu. Vzhledem k velkému množství sportovních událostí v letošním osmičkovém roce je novým námětem soutěže sport. Úkolem posluchačů je odpovědět na otázku: Který český sportovec nebo tým vás inspiroval a proč?

Sdílet

Uzávěrka nedávno vyhlášené soutěže proběhne na konci června. Zahraniční vysílání Českého rozhlasu očekává, že se do soutěže zapojí posluchači na všech kontinentech. Cílem akce je seznámit světovou veřejnost s českými sportovci a přilákat pozornost ke sportovním akcím v České republice. Podrobné informace a podmínky soutěže najdou posluchači na www.radio.cz.

V minulých letech odpovídali posluchači na otázky, týkající se např. českého filmu nebo české hudby. Výherce soutěže získá týdenní pobyt v České republice pro dvě osoby. „Díky Radiu Praha jsem poznala české hlavní město, které mě nadchlo a do České republiky přijedu znovu,“ prohlásila loňská vítězka soutěže ČRo 7 Klara Pedešič z Chorvatska.