Hlavní navigace

8. ROČNÍK SOUTĚŽE ČESKÉHO ROZHLASU 7 – RADIO PRAHA JE VE ZNAMENÍ SPORTU

[Tisková zpráva] Vzhledem k velkému množství sportovních událostí v letošním osmičkovém roce je námětem soutěže sport. Úkolem posluchačů je odpovědět na otázku: Který český sportovec nebo tým vás inspiroval a proč?

Sdílet

Český rozhlas 7 – Radio Praha vyhlašuje soutěž pro zahraniční posluchače již osmým rokem. Uzávěrka soutěže a vyhlášení vítěze proběhne na konci června. Zahraniční vysílání Českého rozhlasu očekává, že se do soutěže zapojí posluchači na všech kontinentech. Cílem akce je seznámit světovou veřejnost s českými sportovci a přilákat pozornost ke sportovním akcím v České republice. Podrobné informace a podmínky soutěže najdou posluchači na www.radio.cz.

V minulých letech odpovídali posluchači na otázky, týkající se např. českého piva nebo české hudby. Výherce soutěže získá týdenní pobyt v České republice pro dvě osoby. „Díky Radiu Praha jsem poznala české hlavní město, které mě nadchlo a do České republiky přijedu znovu,“ prohlásila loňská vítězka soutěže ČRo 7 Klara Pedešič z Chorvatska.