Hlavní navigace

9. ročník největší konference informačních a telekomunikačních technologií se bude konat 16. – 17. dubna 2008

[Tisková zpráva] 9. ročník konference Cisco Expo 2008 se letos přestěhuje do nového konferenčního centra v hotelu Clarion v Praze 9. Mimo nových prostor nabídne svým účastníkům i některé změny v organizaci konference a programu.

Sdílet

V Praze dne 7. března 2008 – Konference Cisco EXPO je vždy jedním z nejdůležitějších milníků fiskálního roku společnosti Cisco, kdy mají zákazníci, partneři a celá ICT veřejnost možnost se seznámit s nejnovějšími trendy ve vývoji telekomunikačních technologií. V loňském roce konferenci navštívilo 1371 účastníků a podpořilo ji 26 partnerů společnosti Cisco.

Každý další ročník konference CISCO EXPO signalizuje nástup nejnovějších perspektivních možností v oblasti komunikace.

Na konferenci Cisco Expo 2008 mimo vysoce technologických přednášek, které jsou organizovány pro opravdové odborníky, najdete i přednášky pro vedoucí pracovníky se stručným popisem technologie a příklady o zavedení konkrétní technologie u zákazníka. Novinkou v letošním programu budou přednášky o Cisco řešeních použitelných při budování sítí a komunikační infrastruktury v prostředí malých a středních firem. A tak v roce 2008 si své téma v široké nabídce přednášek může najít nejenom správce počítačové sítě, ale i majitel či vedoucí pracovník velké, střední či malé firmy.

Generálním partnerem letošní konference Cisco Expo je Telefonica O2.

Hlavními partnery konference jsou společnosti Anect, ICZ, Nextira One a Vegacom. Technologičtí partneři jsou v letošním roce společnosti Alef0, Dimension Data, ICS, Simac Technik, Fluke Networks, Panduit a Zoom a v sekci aplikačních partnerů se na konferenci představí společnosti Disk, obchod technika, Gatc, Retia, TTC Telekomunikace a 2Ring. Komerčními partnery jsou již tradičně společnosti DNS a Tech Data Distribution. Na konferenci nebude chybět ani prezentace programu Cisco Networking Academy, který vychoval za devět let své působnosti na českých středních a vysokých školách přes 1200 síťových odborníků.

Více informací o konferenci Cisco Expo 2008 a programu najdete na www.ciscoexpo.cz.