Hlavní navigace

A jak bude vypadat vysílání VyVolených?

Sdílet

VyVolení – kick off
18. února 2006 19.50 hod
zahájení vysílání druhé řady unikátní reality show VyVolení
VyVolení jsou opět tady! Opět začnou diváci rozhodovat o tom, kdo na dlouhé měsíce opustí své nejbližší a přestěhuje do luxusní Vily! Kdo z úvodní trojice bude prvním VyVoleným? Kdo bude o krok blíž k fantastické výhře 15 milionů? Uvidíte všechny, kteří mají šanci dostat se na výsluní, jenž změní jejich život! Tak, jak se změnil život exVyVolených, kteří si ve zbrusu nové vile zavzpomínají na nejvýraznější okamžiky z Vily „staré“. A to vše pod dohledem Terezy Pergnerové, Libora Boučka a Vlasty Korce.

VyVolení – Volba
od 19. února do 4. března vždy v 19.50
Volby v úterních a čtvrtečních termínech, tzn. 21.2., 23.2., 28.2. a 2.3. budou v následujícím režimu: v 19,45 hod. Úvod, pak budou od 19,55 hod. následovat Rodinná pouta a pak Volba od cca 21,00 hod.
Komu ze tří odvážlivců změní dnešní večer život? Koho pošlou hlasy diváků do luxusní Vily, kde bude sledován každý jeho pohled a krok, každá slza či úsměv? O kom vyzradí kamery a mikrofony mnohem víc, než by si přál? A co všechno jsou pro to ochotné udělat hvězdy dnešního večera? Kdo bude tím prvním VyVoleným? Jejich osud je ve vašich rukou! Moderuje Tereza Pergnerová, režie L. Ausobský
Vysíláno denně, celkem si televizní diváci vyberou 15 favoritů, které svými hlasy pošlou do Vily Proběhne unikátní Volba partnerských dvojic, a to v pátek 24. února. V tento den diváci budou volit z několika párů a do Vily najednou společně pošlou dvojici. Každý z dvojic však od chvíle, kdy překročí práh Vily, začne hrát sám za sebe.

VyVolení – Přesun
sobota 25. února v 19.50
v tento den se přesune prvních 8 VyVolených do luxusní Vily v pražské Libni. Moderuje Tereza Pergnerová a Vlasta Korec.

VyVolení – denní rekapitulace
od neděle 26. února denně od 19.50 (v tomto režimu do 14.3., kdy začne kolotoč vylučování ze hry)
Smích! Slzy! Intriky! Lásky! Ve dne i v noci. Horké chvilky i pohoda aneb co se dělo, když jste se nedívali. Moderuje Vlasta Korec. Režie A. Stojkov

VyVolení – Noční show
od neděle 5. března denně vždy po 23. hodině
Choulostivé záběry, které před dvaadvacátou na obrazovku nesmí! Intimní situace, které měly zůstat utajeny. Flirtování, sex, nevěra, žárlivost. Erotika! A jedinečná příležitost vzkázat něco Vyvoleným. Nic není zakázáno!
Moderuje Libor Bouček. Režie …

VyVolení – Zúčtování
poprvé v úterý 14.3. a pak každé úterý, nebude-li soutěž přerušena speciálními týdny
Úvod vždy od 19.45, Zúčtování včetně rekapitulace od 21.00
Pohoda končí – dnes poprvé dostane jeden z Vyvolených k.o.! Poprvé otevřeně zazní, kdo koho už nemůže vystát, kdo s kým dál nechce ve vile žít. Jaké to je – říkat verdikt do očí a do kamer (před kamerami?), před miliony diváků? Navíc když vlastně není rozhodnuto – příště možná diváci „vítěze K.O.“ vrátí. Příště možná – dnes ale někdo prohraje! První Vyvolený jednou nohou venku ze hry o 15 milionů! Moderuje Tereza Pergnerová.

VyVolení – Výzva
poprvé ve čtvrtek 16.3. a pak každý čtvrtek, nebude-li soutěž přerušena speciálními týdny
Úvod vždy v 19.45, Výzva včetně rekapitulace od 21.00
Vykázaný to nesmí vzdát! Hledá soka, který by od diváků dostal méně hlasů než on. Chce zůstat ve vile, chce 15 milionů! Koho stáhne se sebou? Jakou zvolí taktiku? Bude mstivý, lstivý, vychytralý? Nebo snad věří ve svou neporazitelnost? Napětí do poslední chvíle! Moderuje Tereza Pergnerová.

VyVolení – Duel
poprvé v sobotu 18.3. a pak každou sobotu, nebude-li soutěž přerušena speciálními týdny
vždy v 19.50
Nemilosrdný večer! Ze dvou se do vily vrátí pouze jeden! Ten, kdo získá od diváků více hlasů. Kdo má větší šanci – Vyzvaný? Vyzyvatel? Jaké zvolí zbraně? Upřímnost? Aroganci? Přirozenost? Nebo snad hru na city? Co všechno jsou ochotni udělat pro návrat mezi VyVolené? O víc nešlo ještě nikdy! Moderují Tereza Pergnerová a Vlasta Korec.

Vstupy z VyVolených uvidí televizní diváci mimo jiné i v Prima jízdě a také po dvanácté hodině vždy po odvysílání odpoledních seriálů (to vše od 5. března 2005).