Hlavní navigace

AAA POPTÁVKA.CZ rozšířila své služby na slovenský trh

[Tisková zpráva] Společnost AAA POPTÁVKA.CZ, významný hráč ve zprostředkovatelské činnosti po internetu na českém trhu, která nabízí zasílání soukromých a firemních poptávek, zasílání veřejných zakázek, veřejných zakázek malého rozsahu a firemní katalog dodavatelů, expanduje na slovenský trh. Meziroční růst zpracovaných poptávek na českém trhu vzrostl o více než 1000 %, což můžeme vnímat jako dílčí úspěch společnosti. Dalším důležitým krokem je expanze na Slovensko.

Sdílet

Na začátku května letošního roku spustila společnost AAA POPTÁVKA.CZ sesterský projekt www.aaadopyt.sk, což je slovenská kopie poptávkového systému www.aaapoptavka.cz, která působí na českém trhu již třetím rokem. Na slovenském trhu jsou zatím v provozu dvě ze tří hlavních služeb. Je to zasílání slovenských poptávek a katalog slovenských firem. Slovenské poptávky budou dostupné i pro české klienty, kteří mají zaplacenou službu na české verzi.

Od spuštění www.aaadopyt.sk je průměrný počet 35 aktuálních poptávek za den. Strmý nárůst se samozřejmě očekává v září po prázdninách. Celý projekt je určený pro stejnou cílovou skupinu jako v České Republice, což jsou malé a střední podniky. Samozřejmostí je telefonní a emailová podpora ve slovenském jazyce.

Provozovatelem systémů aaapoptavka.cz a aaadopyt.sk je česká společnost AAA POPTÁVKA.CZ s.r.o., která byla založena v roce 2006 a od toho samého roku nabízí své zprostředkovatelské služby. Průměrná hodnota zveřejněné poptávky je 330.000 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).