Hlavní navigace

Abakowiki mění způsob práce s firemními znalostmi

[Tisková zpráva] Praha 23. Března (Abakowiki) - Na trh přichází enterprise 2.0 služba Abakowiki, která představuje intranet, znalostní databázi a platformu pro B2B komunikaci jako integrované řešení. "Přínosy ze správy vnitrofiremních znalostí v jednotném systému jsou obrovské, celá firma pracuje se stejnými informacemi a tok znalostí napříč firmou se výrazně zrychluje a stává se přehlednějším," říká Ing. Jan Kodera, spolumajitel firmy.

Sdílet

Abakowiki umožňuje sledovat vazbu mezi lidmi, kteří znalosti tvoří a samotnými znalostmi. To pomáhá jejich efektivnějšímu využití.

Protože Abakowiki je moderní webová služba, umožňuje snadné přidávání různých aplikací rozšiřující základní funkce platformy. Velmi brzy se tak objeví specializované aplikace, které budou kromě své samotné funkce silně orientované na hromadnou spolupráci lidí. Je možné očekávat otevření platformy i pro vývojáře.

Abakowiki je dodávána jako služba, což přináší následující výhody:

  • nulové vstupní náklady
  • snadný přístup k aplikaci odkudkoli,
  • žádné starosti s údržbou a provozem,
  • možnost využívání aplikace bez podpory IT oddělení,
  • automatické upgrady systému.

Model plateb za Abakowiki připomíná spíše platby za telefony, než klasický software. Zákazníci tak platí až za skutečně využité služby. Abakowiki je tak nástrojem dostupným skutečně pro každou firmu.

O Abakowiki
Technologická firma implementující moderní web 2.0 technologie do firem. Dodává technologicky vyspělé služby, které firmám přinášejí konkurenční výhodu na dnešních rychle se měnících trzích. Lidé v Abakowiki se dlouhodobě zabývají problematikou webových aplikací, softwaru jako služby a řízení znalostí ve firmách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).