Hlavní navigace

Online PC turnaj ABC CUP má už téměř 7 000 účastníků

[Tisková zpráva] ABC CUP – online počítačový turnaj, který před necelým měsícem spustil časopis ABC – se může chlubit rekordní účastí. K dnešnímu dni je do turnaje přihlášeno na 6 878 hráčů!

Sdílet

Online PC turnaj ABC CUP v automobilové hře TrackMania Sunrise odstartoval časopis ABC v úterý 9. prosince. Na serveru www.abccup.cz se hráči až do 1. února mohou registrovat a zapojit do první části turnaje – kvalifikačního kola „Time Attack“.

Semifinále turnaje s názvem „Rounds“ bude probíhat online od 21. do 23. února a zúčastní se ho 64 nejlepších hráčů z prvního kola. Finálové utkání pro 16 nejlepších semifinalistů se uskuteční 28. února v Praze.

Vítězové turnaje ABC CUP na prvních třech vyhrávají herní konzoli XBox 360, herní konzoli Sony PSP a mobilní telefon Sony Ericsson. Ostatní účastníci finále získají jako „cenu útěchy“ balíčky s PC hrami z edice časopisu ABC.

Více informací o turnaji ABC CUP získáte na e-mailu katerina.kucha­rova@ringier.cz nebo na tel. 724 014 653.

ABC je populární čtrnáctideník určený především zvídavým dětem a mládeži, nabízející zajímavé informace ze světa techniky, počítačů, přírody a sportu. Oblíbenou součástí titulu jsou rozmanité soutěže, hry, modely, samolepky a vystřihovánky. ABC je časopisem generace XXI. století, působí na trhu už od roku 1957, Ringier ČR, a. s. jej vydává od roku 1994. Unie vydavatelů ocenila v roce 2008 již potřetí za sebou kvalitu ABC a udělila časopisu opět první místo a titul Časopis roku v kategorii Časopis pro mládež.

Vydavatelství Ringier ČR, patřící pod švýcarský mediální koncern Ringier AG, je s více než 3,8 miliony čtenářů největším vydavatelem periodického tisku v České republice. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha!, Sport a 24 hodin a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby. Společnost provozuje internetové servery www.blesk.cz, www.ahaonline.cz, www.deniksport.cz, www.reflex.cz, www.24hodin.cz a www.iabc.cz. Více informací najdete na www.ringier.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).