Hlavní navigace

ABC Data vyhodnocena již potřetí jako nejlepší distributor IT ve střední a východní Evropě

[Tisková zpráva] ABC DATA – distributor působící ve středoevropském regiónu (Polsko, Litva Česko, Slovensko, Rumunsko) – již třetím rokem obhájila svůj úspěch a stala se vítězem EMEA Chanel Academy Awards 2011 „o nejlepšího spolupracujícího distributora” ve Střední a Východní Evropě.

Sdílet

ABC Data získala titul z 5 nominovaných distributorů v této kategorii, a tím překonala takové distributory jako: AB – u nás součástí AT Computers, Action, Asbis a Tech Data.

Distributory nominovala porota složená  z VIP výrobců. Finální volba vítěze se poté uskutečnila v živém elektronickém hlasování z pětice nominovaných v každé kategorii. Kompletní výsledky a další informace naleznete na webu ChannelWorldu.

 „Moc si vážíme tohoto ocenění zvláště proto, že jsme ho získali již potřetí. Ocenění je důkazem toho, že si nadále udržujeme nejvyšší standardy v distribuci důležité pro nás, naše zákazníky a dodavatele,“ řekl Petr Jandík (jednatel ABC Data pro Českou i Slovenskou republiku) po získaní ocenění.

Ocenění se uděluje během konference DistrEE XXL  – jednoho  
z největších setkání výrobců a distributorů IT v  regionu Evropa, Blízký Východ a Afrika (EMEA), které se i letos uskutečnilo v Monaku. Setkání vyvrcholilo slavnostním večerem, na kterém zástupci výrobců a distributorů živě volili vítěze jednotlivých kategorií EMEA Channel Academy Awards pro rok 2011. Výrobci mohli hlasovat pro nominované distributory v devíti regionech. Stejně tak distributoři následně ocenili spolupráci s výrobci v desíti produktových kategoriích.

.

O společnosti ABC Data s.r.o.

Společnost ABC Data je regionální dis­tributor výpočetní techniky, který působí v pěti  zemích střední a východní Evropy – Česká Republika, Slovensko,  Polsko a Litva, Rumunsko.  Portfolio společnosti tvoří více než 27 000 produktů od 155 výrobců.  V ČR patří společnost od svého založení v roce 1998 (pod názvem Actebis Computer spol. s r.o) k předním distributorům. Od prosince 2008 vystupuje pod novým názvem – ABC Data s.r.o.. ABC Data je vnímána jako stabilní, spolehlivá a prosperující společnost. Od 17.června 2010 je ABC Data kótována na varšavské burze. Od roku 2009 se ABC Data stala členem Global Distribution Technology Council (GTDC), sdružení  největších IT distributorů na světě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).