Hlavní navigace

AbcLinuxu hlavním mediálním partnerem veletrhu LinuxExpo

[Tisková zpráva]

Sdílet

AbcLinuxu hlavním mediálním partnerem veletrhu LinuxExpo

Praha 4.2.2003 – Dynamicky rostoucí společnost AbcLinuxu provozující jeden ze tří nejnavštěvova­nějších mediálních serverů s linuxovou tématikou Abclinuxu.cz se dohodla se společností Exponet, která již pravidelně pořádá veletrh LinuxExpo, na mediálním partnerství tohoto veletrhu.

Za dobu svého trvání si veletrh LinuxExpo vydobyl své pevné místo a stal se synonymem pro propagaci a popularizaci linuxových řešení jak v profesionální oblasti, tak mezi širokou laickou veřejností. Veletrh je pestrou přehlídkou produktů a služeb, na které své místo nalezly jak začínající malé firmy, tak renomované společnosti působící v daném oboru. Mezi vystavovateli jsou distributoři Linuxu, dodavatelé softwaru a hardwaru, a další společnosti poskytující související služby a produkty.

Leoš Literák, jednatel společnosti AbcLinuxu s.r.o. komentuje spolupráci slovy: „Již druhým rokem mediálně podporujeme veletrh LinuxExpo. Našim cílem je přiblížit Linux běžným uživatelům a ukázat jeho výhody komerčním firmám, proto je pro nás LinuxExpo tím správným partnerem. Na veletrhu chceme prezentovat naše linuxová řešení pro SOHO.“

Kryštof Rödling, jednatel společnosti Exponet k této dohodě dodává: "Vážíme si rozhodnutí společnosti AbcLinuxu, stejně jako ostatních partnerů veletrhu a jejich aktivní podpory tohoto projektu. Věříme, že beze zbytku naplníme očekávání, které od tohoto veletrhu očekává nejen AbcLinuxu a všechny další vystavující společnosti, ale také návštěvníci. Letos chceme klást ještě větší důraz na konferenční a přednáškovou část, stejně jako na propojení businessu a linuxu. Veletrh by měl zřetelněji akcentovat směřování na návštěvníky z řad firemních zákazníků. Prezentovány tak budou nejen zajímavé produkty pro širokou laickou veřejnost, ale i komplexní IT řešení v oblasti software, hardware a internetu, určená firemní a korporátní klientele.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).