Hlavní navigace

ABRA partnerem soutěže Podnikatel roku 2007

[Tisková zpráva] ABRA Software se stala partnerem soutěže Podnikatel roku, která letos vstoupila do 8. ročníku.

Sdílet

Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé a začínající podnikatele. Mezi hlavní kriteria hodnocení patří strategická orientace, globální dosah a finanční výsledky podniku, které jsou ukazatelem zdraví a růstu firmy; důležitým faktorem i přístup podnikatele k inovacím.

„Důvodem, proč se jako partner účastníme soutěže Podnikatel roku už šest let za sebou, je naše snaha podpořit rozvoj firem,“ uvedl marketingový ředitel ABRA Software David Němec. „Tak jako naše systémy pomáhají uvnitř podnikových struktur, Podnikatel roku přispívá širokou publicitou k vytváření příznivého obrazu úspěšných podnikatelů na veřejnosti.“

Předsedou devítičlenné poroty je letos Pavel Juříček, generální ředitel společnosti BRANO Group a Podnikatel roku 2006. Soutěží se v kategoriích „Podnikatel roku České republiky“, „Technologický podnikatel roku“ a „Začínající podnikatel roku“. Kromě celorepublikového vítěze, který bude Českou republiku reprezentovat na světovém finále v červnu v Monte Carlu, porota vyhlásí také regionální vítěze. Soutěž Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®), která vybírá nejúspěšnější průkopníky v oblasti podnikání, byla založena společností Ernst & Young ve Spojených státech amerických v roce 1986. Během své existence se rozšířila do řady zemí celého světa a v současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již ve více než 50 zemích na šesti kontinentech.