Hlavní navigace

ABRA Software generálním partnerem Světa informačních systémů

[Tisková zpráva] ABRA Software podpořila z pozice generálního partnera konferenci Svět informačních systémů 2010 konané 16. - 17. září v Brně

Sdílet

Mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010 se v letošním roce přesunula ze Zlína do Brna, proběhla 16. – 17. 9. v hotelu Voroněž. ABRA Software podpořila z pozice generálního partnera tradiční konferenci, která je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu.

Na konferenci vystoupil Ing. Jaroslav Řasa, předseda představenstva United Software (100% vlastník ABRA Software), který ve své přednášce hovořil o stavu českého průmyslu ERP software. Předložil jeho analýzu v kontextu České republiky a Evropy a ukázal směr, kterým se jeho další vývoj může zdárně vyvíjet. Hovořil o cestě zejména pro firmy, které prošly krizí bez větších obtíží, a které musí přemýšlet o strategii podnikání na další roky. V panelové diskusi k aktuálním trendům řízení organizací a podnikové informatiky vystoupil Ing. Martin Jirmann, generální ředitel ABRA Software.

Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, nyní ve spojení s vydavatelstvím CCB zastoupeným redakcí časopisu IT Systems a Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. Nad konferencí převzal záštitu prof. Karel Rais, rektor VUT v Brně.

Informace o společnosti ABRA Software, a.s.
ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s. Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů s ročním obratem 145 mil. Kč. V současné době registruje v České republice a na Slovensku více než 15.000 aktivních licencovaných subjektů. Disponuje širokou sítí více jak 100 poboček a partnerů, kteří skýtají záruku profesionálních služeb. Základ řešení pro firmy všech velikostí tvoří řada moderních informačních systémů ABRA Gx, které lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka. ABRA Software a.s. jako první v oboru prošla již v roce 1996 certifikací ISO 9001. Je hlavním tvůrcem a propagátorem elektronizace podnikání, zejména zavedení standardu elektronické výměny dokumentů (ISDOC) mezi podniky. Jejím heslem je: „Méně kravat, více práce“.