Hlavní navigace

ABRA Software byla zařazena mezi nejstabilnější firmy ČR

[Tisková zpráva] V rámci 16. ročníku CZECH TOP 100 získala ABRA Software a.s. ratingové hodnocení „ČEKIA Stability Award – A“ a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

Sdílet

V rámci 16. Ročníku CZECH TOP 100 byla zavedena nová kategorie ČEKIA Stability Award, která reaguje na zvýšenou poptávku trhu po snižování obchodních rizik. Hodnocení ČEKIA Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucího rizika.

ABRA Software získala ratingové hodnocení „ČEKIA Stability Award – A“ a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, kde tři nejlepší možná hodnocení jsou AAA, AA, resp. A.

Informace o společnosti ABRA Software, a.s.
ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s. Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů s ročním obratem 145 mil. Kč. V současné době registruje v České republice a na Slovensku více než 15.000 aktivních licencovaných subjektů. Disponuje širokou sítí více jak 100 poboček a partnerů, kteří skýtají záruku profesionálních služeb. Základ řešení pro firmy všech velikostí tvoří řada moderních informačních systémů ABRA Gx, které lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka. ABRA Software a.s. jako první v oboru prošla již v roce 1996 certifikací ISO 9001. Je hlavním tvůrcem a propagátorem elektronizace podnikání, zejména zavedení standardu elektronické výměny dokumentů (ISDOC) mezi podniky. Jejím heslem je: „Méně kravat, více práce“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).