Hlavní navigace

ABRA Software ve finále soutěže IT Produkt 2008

[Tisková zpráva] Modul SCM pro systémy ABRA Gx společnosti ABRA Software se dostal mezi finalisty soutěže IT Produkt 2008, vyhlašované časopisem o informačních technologiích Computerworld.

Sdílet

SCM je rozšiřujícím modulem ERP systému ABRA G3/G4 a je integrovanou součástí celého informačního systému. Poskytuje přehled o stavech a tocích materiálu a zboží tak, jak se pohybují mezi dodavatelem a odběratelem. Je využitelný jak v segmentu obchodních firem s vlastním skladem, tak i pro výrobní podniky. Hlavním cílem SCM je snížení stavu nutných skladových zásob za podmínky, že produkty jsou pro odběratele k dispozici v požadovaném čase.

„Modul je určen pro optimalizaci skladování a přesunu materiálů, nedokončené výroby či výrobků a poskytuje nástroje pro plánování nebo realizaci nákupu ve správný čas a ve správném množství,“ představuje finálový produkt soutěže marketingový ředitel Abra Software David Němec. „Umožňuje také naprosté přizpůsobení specifickým požadavkům každého uživatele pomocí sady nastavovacích agend. Implementovaný scripting dovoluje další modifikace a rozšíření o libovolnou další funkčnost.“

Vyhlašovatelem soutěže je časopis Computerworld s cílem vyzdvihnout produkty disponující vlastnostmi, které je významným způsobem odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. K úspěchu soutěžního software, zařízení nebo řešení tak může přispět inovativní pojetí, výrazně zjednodušené ovládání nebo příznivá cena. Všechny oceněné finálové produkty a související materiály získávají právo na označení logem „IT produkt 2008“ a informace o nich bude zaslána do celosvětové informační sítě IDG News Service. Budou rovněž představeny v časopise Computerworld a na webu www.cw.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).