Hlavní navigace

ABradio mění logo a design stránek

[Tisková zpráva] K dnešnímu dni změnila AB radio, a.s., provozující portál rádií umístěných na www.abradio.cz ,logo a také po zkušebním provozu spustila novou verzi www stránek.

Sdílet

Cílem těchto změn je prosazení se v evropské konkurenci na trhu internetových rádií a streamingu. Nové logo v černo-červené kombinaci je výraznější a dynamičtější. Nové stránky mají umožnit posluchačům vetší přehlednost ve více než 100 rádiích, jejich pohodlný poslech a také jim přinést přidanou hodnotu ve formě informací z jednotlivých žánrů hudby, které ABradio nabízí.

Posluchač si může stáhnout logo na mobil, objednat si speciální zvonění. Na stránkách jednotlivých rádiích si také může přečíst informace ze světa hudby a showbusinesu, nebo si zakoupit hudební cd. Po přihlášení si může posluchač tvořit svoje profily rádií, získat slevy na cd a další výhody.

O ABradio
ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů. Specifickou oblastí působnosti ABradio je vytváření internetových rádií „na míru“, podle přání klienta.

Z těchto rádií byl vytvořen evropský portál pro posluchače z celého světa, který má ambice stát se největším portálem svého druhu na světě.

ABradio oficiálně vzniklo, tehdy ještě jako Internetradio.cz, 15.2.2000. Prvních šest internetových rádií bylo spuštěno 15.4.2000. Postupně se ABradio rozrůstalo až do dnešního stavu kdy provozuje více než 100 rádií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).