Hlavní navigace

ABRAonline.cz – informační systém bez hranic

[Tisková zpráva] ABRA Software a.s., ve spolupráci s firmou ČMIS (Českomoravské informační systémy s.r.o.), pro své klienty připravila způsob, jak s IS pracovat snadno a rychle odkudkoliv na světě. Technologie využívá terminálový přístup přes vzdálenou plochu. Klienta nezatěžuje žádnými starostmi o správu systému, zachovává nastavení pracovního prostředí a dostupnost dat z jakéhokoliv počítače.

Sdílet

Informační systémy ABRA jsou známé svým intuitivně pojatým zpracováním, které ulehčuje uživatelům orientaci v systému při práci. Tento trend ABRA Software a.s. podpořila další technologickou lahůdku, jež umožňuje se systémy pracovat bez znalosti správy systému i IT technologií. Prostřednictvím terminálového přístupu ke vzdálené ploše si klient může informační systém spustit z libovolného počítače odkudkoliv na světě (stačí mít pouze aktivní připojení k internetu). Výhodou je neomezená dostupnost firemních dat se zachováním všech nastavení uživatelského pracovního prostředí. Službu vzdáleného přístupu pro ABRA Software technologicky zajistila partnerská firma ČMIS, která také provozuje portál ABRAonline.cz.

Výhodami vzdáleného přístupu k IS jsou zejména blesková práce se systémem i na starších počítačích a možnost využití pracovníků při práci z domova. To vše při nulových požadavcích na znalost správy IT technologií. Klient se soustředí pouze na svou práci, v zajištění správy IS se spoléhá na profesionály ČMIS. Pro klienty bude jistě jedním z největších přínosů možnost využít automatizovaného pravidelného zálohování dat systému.

Službu ABRAonline a portál www.abraonline.cz provozuje firma Českomoravské informační systémy s.r.o. Služba je na těchto stránkách podrobně popsána a připravena k ostrému provozu či zkušebnímu provozu zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).