Hlavní navigace

Aby vám při čekání na expres neujel rychlík

[Tisková zpráva]

Sdílet

Aby vám při čekání na expres neujel rychlík

Praha 21. května 2004 – Společnost GTS snižuje od 1. června ceny za vysokorychlostní internet ADSL. Zákazníci služby GTS Volnost Doma se budou moci připojit již za 849 korun měsíčně bez DPH a bez zpoplatnění přenesených dat. Navíc s výhodou levnějších telefonních hovorů přes GTS. V případě samostatné služby GTS ADSL Access se cena nejvíce snížila u rychlosti 1024/256 kbit/s při agregaci 1:20 na 4 495 z původních 5 545 korun měsíčně. Zřizovací a instalační poplatky GTS byly rovněž sníženy v závislosti na typu služby.

„Rychlovlak s lepšími cenami od GTS je už na trati a s rozumem můžete jezdit jak dlouho chcete,“ řekl Tomáš Budník, ředitel komerční divize GTS. „Kdo zaváhá a nenastoupí, si může klidně počkat na expres a porovnat jízdné později.“ dodal Budník. Ke službám ADSL od GTS je standardně zdarma poskytována pevná IP adresa. Stávající zákazníci služby GTS ADSL Access mají možnost přejít na výhodnější nabídku GTS Volnost Doma.

Společnost GTS CZECH působí na českém trhu od roku 1991 a poskytuje firmám i domácnostem v České republice kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Důsledně prosazuje liberalizaci českého telekomunikačního trhu a přístup k internetu pro širokou veřejnost za paušál. Společnost je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2001.

Kontakt:

GTS
Tereza Vránková
marketingová ředitelka a tisková mluvčí
Tel.: 296 157 345
tereza.vranko­va@gtsgroup.cz
Donath-Burson-Marsteller
Alena Ratajová
GSM: 602 389 165
Tel.: 224 211 220
alena_ratajova@cz­.bm.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).