Hlavní navigace

Accenture byl mezinárodní asociací IAOP vyhlášen nejlepším poskytovatelem Outsourcingu pro rok 2009

[Tisková zpráva] Accenture se již podruhé za sebou umístil na 1. místě žebříčku IAOP Global Outsourcing 100.

Sdílet

NEW YORK, 29. dubna 2009 – Společnost Accenture (NYSE: ACN) byla zařazena na 1. místo žebříčku Global Outsourcing 100, vydávaném mezinárodní asociací International Association of Outsourcing Professionals (IAOP – Mezinárodní asociace profesionálů z oblasti outsourcingu), což znamená, že již druhý rok po sobě Accenture vede žebříček nejlepších světových poskytovatelů outsourcingových služeb.

Žebříček Global Outsourcing 100 je vytvářen proto, aby dal firmám možnost srovnávat a vybírat poskytovatele služeb s použitím objektivní metodologie. Poskytovatelé jsou řazeni podle kvality svých služeb, přísně posuzovaných v rámci procesu zahrnujícím 18 hodnotících kritérií. Konečné pořadí je založeno na váženém průměru dosažených výsledků v oblastech zahrnujících způsobilost, velikost, růst, manažerské schopnosti a reference od zákazníků.

„Společnosti po celém světě používají žebříček Global Outsourcing 100 asociace IAOP k tomu, aby se dokázaly kvalifikovaně rozhodnout,“ říká Michael Corbett, předseda IAOP. „Jsme hrdí na náš program a velmi oceňujeme všechny velké firmy, které vkládají tolik úsilí do procesu aplikace a hodnocení. První místo společnosti Accenture je svědectví nejen o jeho schopnostech v oblasti outsourcingu, ale i o způsobu, jakým bere za své vůdcovství a závazek k dokonalosti ve všem, co dělá.“

Kevin Campbell, generální ředitel divize Outsourcing společnosti Accenture, k tomu řekl: "Accenture je nesmírně poctěn, že byl znovu IAOP vyhlášen jako nejlepší světový poskytovatel outsourcingových služeb. Tento úspěch je výsledkem tvrdé práce a obětavosti téměř 85 000 žen a mužů pracujících v Accenture po celém světě. Poskytují outsourcingové služby, které pomáhají našim klientům zvyšovat jejich podnikatelskou výkonnost, a vytvářejí pro ně nové hodnoty a inovace v podnikání, díky kterým se mohou držet stále v popředí na trhu.

Accenture nabízí služby v oblasti aplikačního a infrastrukturního outsourcingu, stejně jako outsourcingu podnikových procesů více než 600 klientům ze soukromého i veřejného sektoru napříč 30 průmyslovými odvětvími.

O společnosti Accenture
Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a obsáhlých znalostí napříč všemi průmyslovými odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými rozsáhlým výzkumem nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje společnost Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve státní správě. Se 181 000 pracovníky ve 49 zemích světa dosáhl čistý obrat společnosti 23,39 miliardy USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2008.

V České republice byla v Praze založena pobočka v roce 1991 a v roce 2001 následovalo outsourcingové centrum. Společnost Accenture zaměstnává ve všech třech divizích více než 1 900 pracovníků. Další informace o společnosti naleznete na www.accenture.com

O IAOP
The International Association of Outsourcing Professionals (IAOP) je globální standardně vedená organizace zastupující odborníky v oblasti outsourcingu. Se 40 000 členy zahrnujícími zákazníky, poradce a poskytovatele služeb po celém světě, pomáhá IAOP firmám zvyšovat v oblasti outsourcingu jejich úspěšnost, zvyšuje návratnost jejich investic a rozšiřuje příležitosti pro outsourcing v rámci jejich podnikání. Pro další informace navštivte www.outsourcin­gprofessional­.org.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).