Hlavní navigace

Produkt Acronis Backup & Recovery 10 získal certifikaci Citrix Ready

[Tisková zpráva] Toto inovativní řešení pro zálohování a obnovu po havárii je důvěryhodným produktem, který vylepšuje infrastrukturu pro poskytování aplikací Citrix.

Sdílet

Ostrava, 1. června 2010 – Acronis (http://www.a­cronis.cz), poskytovatel cenově dostupného a škálovatelného softwaru pro správu ukládání dat a obnovu po haváriích, při zahájení konference Citrix Synergy 2010 oznámil, že produkt Acronis® Backup & Recovery™ 10 získal certifikaci Citrix Ready™. Program Citrix Ready pomáhá zákazníkům identifikovat řešení třetích stran, která v infrastruktuře Citrix Delivery Center poskytují maximum výhod. Produkt Acronis® Backup & Recovery™ 10 dokončil proces ověřování, který zajišťuje kompatibilitu s Citrix® XenServer™.

Program Citrix Ready usnadňuje zákazníkům identifikovat doplňkové produkty a řešení, které mohou zlepšit produkty Citrix, jako je XenServer. Zákazníci si mohou být jisti, že Acronis® Backup & Recovery™ 10 úspěšně prošel řadou testů stanovených společností Citrix a že je optimalizován pro práci s XenServerem.

Acronis® Backup & Recovery™ 10 poskytuje výkonné nástroje pro centralizovanou správu týkající se všech činností zálohování a obnovy pro XenServer. Tento software umožňuje a automatizuje procesy zálohování a obnovu po haváriích u neomezeného počtu virtuálních počítačů na fyzickém serveru.

Produkty Citrix Ready jsou v on-line katalogu na stránkách www.citrixready.com a mají logo Citrix Ready. „Program Citrix Ready podstatně zviditelňuje Acronis pro zákazníky a prodejní kanály Citrix. Jasně prokazuje naše odhodlání poskytovat řešení, která produktům Citrix poskytují přidanou hodnotu,“ řekl Ismail Azeri, viceprezident pro obchod a rozvoj.

O společnosti Acronis
Acronis je přední poskytovatel zálohování onsite a offsite, obnovy po haváriích a bezpečnostních řešení. Patentovaná technologie diskových obrazů a správy umožňuje podnikům a jednotlivcům zabezpečení digitálních prostředků ve fyzických i virtuálních prostředích. Software Acronis pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a virtualizační migraci pomáhá uživatelům chránit data, udržovat kontinuitu provozu a omezovat výpadky. Software Acronis je prodáván ve více než 180 zemích a je k dispozici ve 13 jazycích. Další informace získáte na stránkách www.acronis.cz.

Acronis také můžete sledovat na Twitteru: http://twitter­.com/acronis .