Hlavní navigace

Acronis posiluje svou pozici v oblasti podnikového zálohování dat

[Tisková zpráva] Praha 2. září 2009 - Acronis, Inc. uvolnil na začátku července novou verzi řešení pro imaging a zálohování dat v podnicích – Acronis® Backup & Recovery™ 10.

Sdílet

Nová produktová řada je velmi pozitivně přijímána a v aktuálním čísle PC REVUE získala ocenění TIP REDAKCIE. Michal Reiter ve své recenzi shrnul pozitiva produktu takto: „Rokmi overené riešenie na zálohu a obnovu dát, výborné rozhranie, veľký počet detailných nastavení, okamžité reakcie programu a vytváranie záloh“.

Acronis dále rozvíjí spolupráci se svými partnery. Ve dnech 25 – 26. 8. 2009 proběhla první vlna certifikačního školení, které pokrývalo zejména zálohovací řešení Acronis® Backup & Recovery™ 10. Můžeme s radostí oznámit, že historicky první označení Acronis Certified Partner získaly společnosti:

Aconte, s.r.o.
Arion, s.r.o.
AutoCont CZ, a.s.
BSL, s.r.o.
CiMS, a.s.
FLAME System, s.r.o.
Foxnet, s.r.o.
Ing. Jaroslav Holeček
NetSERV, s.r.o.
S&T CZ s.r.o.

Další část certifikačního školení proběhne v průběhu října.

O společnosti Acronis
Acronis je globálním dodavatelem softwaru pro management zálohování, který korporacím i jednotlivcům umožňuje manipulaci, správu a údržbu dat. Acronis prodává inovativní řešení pro obnovu po haváriích, konsolidaci serverů a virtualizační migraci, která uživatelům umožňuje zachovávat kontinuitu podnikání a zredukovat dobu výpadku ve výpočetních prostředích. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 15 jazycích. Pro další informace prosím navštivte www.acronis.cz nebo kontaktujte info@acronis.cz