Hlavní navigace

Acronis představuje zásadní novinky

[Tisková zpráva] Acronis uvede na trh produkty pro komplexní ochranu dat zahrnující zabezpečení, on-line služby, zálohování a obnovu po ztrátě dar

Sdílet

Praha 21. 1. 2010 — Acronis, Inc., poskytovatel cenově dostupných škálovatelných produktů pro správu ukládání dat a obnovu po havárii, rozšiřuje svou strategii ochrany dat o jeden z nejkomplexnějších systémů zabezpečení informací a bezpečnostních balíčků, jaké jsou k dispozici.

V roce 2010 Acronis nabídne řadu nových produktů a služeb určených k uspokojení rostoucí poptávky po komplexní ochraně kriticky důležitých dat a systémů před vnitřními i vnějšími hrozbami. Tyto programy budou chránit počítače před viry, spamem a spywarem a současně rozšíří ochranu dat o oceňovanou technologií zálohování a obnovy dat. Acronis tak nabídne uživatelům jedno z nejkomplexnějších řešení zabezpečení, jaké je v oblasti informačních technologií v současné době k dispozici.

Jason Donahue, CEO Acronis, uvedl: „Po celém světě máme více než 3 miliony uživatelů, kteří důvěřují našemu řešení zálohování a obnovy. Naslouchali jsme jejich požadavkům a chceme jim poskytnout celkové zabezpečení. Ať již uživatelé vyžadují zálohování a obnovu po haváriích lokálně, zabezpečení dat založené na cloudu nebo software s nejvyššími nároky na bezpečnost, mohou si být jisti, že se jim dostane komplexní řešení od dodavatele, kterého znají a kterému důvěřují. Naše programy pomohou uživatelům chránit počítače a servery a nabídnou flexibilní řešení pro specifické požadavky na ochranu informací.“

Konkrétní produkty, ceny a informace o dostupnosti budou oznámeny nejpozději v prvním čtvrtletí a další informace v průběhu roku 2010.

O společnosti Acronis
Acronis je předním poskytovatelem lokálního a externího zálohovaní, obnovy po haváriích a bezpečnostních řešení. Patentované technologie imagingu a správy disků umožňují podnikům i jednotlivcům zabezpečit jejich digitální aktiva ve fyzických i virtuálních prostředích. Software Acronis pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a virtualizační migraci uživatelům umožňuje ochranu digitálních informací, zachování kontinuity provozu a redukci výpadků. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více než 180 zemích a jsou dostupné v 13 jazycích. Další informace najdete na www.acronis.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).