Hlavní navigace

Acronis rozšiřuje ochranu informací domácích uživatelů o bezpečnostní řešení

[Tisková zpráva] Bezpečnostní řešení „vše v jednom“ spojené s důvěryhodným řešením zálohování a obnovy nabízí komplexní ochranu informací před ztrátou dat a bezpečnostními hrozbami

Sdílet

Burlington, Massachusetts, 9.února 2010 – Acronis®, přední dodavatel řešení pro místní i vzdálené zálohování, obnovu po haváriích a řešení pro bezpečnost, dnes oznámil uvedení rozsáhlé řady produktů a služeb pro zabezpečení kritických dat a systémů jak před interními, tak před externími hrozbami. Nová rodina produktů poskytuje tři prvky ochrany domácích počítačů – lokální zálohování a obnovu po havárii, online zálohování a řešení internetové bezpečnosti.

Software Acronis® Backup and Security 2010 je jedním z nemnoha řešení, která poskytují komplexní ochranu informačních zdrojů slučujících v sobě oceňované nástroje pro zálohování a obnovu spolu s řešením bezpečnosti práce na Internetu, takže nabízí přesvědčivou alternativu ke stávajícím jednoúčelovým řešením. Uživatelé mohou své systémy zálohovat lokálně za účelem rychlé obnovy vybraných dat nebo celého počítače, což je chrání před uživatelskými chybami, poruchami disku a haváriemi systému. Online zálohování navíc nabízí ochranu dat ve vzdálené lokalitě pro případ krádeže nebo fyzického zničení počítače.

Acronis® Backup and Security 2010, jehož licence umožňuje chránit až tři domácí počítače, poskytuje domácím uživatelům jistotu toho, že mohou chránit své PC a počítače své rodiny před ztrátou dat a bezpečnostními hrozbami, k nimž patří mnoho virů, SPAMu, phishingových útoků a útoků s cílem krádeže identity, které denně hrozí. Uživatelé tak mohou bezpečně provádět bankovní transakce, nakupovat a brouzdat po webu a přitom uchovávat své osobní informace a konverzaci v tajnosti, aktivovat rodičovskou kontrolu a blokovat neoprávněný přístup do své bezdrátové sítě.

„Jak řešení pro zálohování a obnovu, tak bezpečnostní řešení jsou ve své podstatě zaměřena na ochranu informací. Ať dojde ke smazání souboru, jeho narušení nebo infekci, má to pro uživatele stejný efekt. Jejich zpětná vazba nám ukazuje, že dochází ke sbližování tradičních řešení pro obnovu po haváriích s bezpečnostními řešeními pod jednotný pojem celkové ochrany informací. Rozšířená rodina produktů společnosti Acronis® vychází vstříc tomuto požadavku tím, že uživateli poskytuje řešení zabezpečení od společnosti, kterou již dlouhodobě znají a důvěřují jí,” uvedl Jason Donahue, výkonný ředitel společnosti Acronis®.

Do rodiny produktů Acronis® Backup and Security patří několik bezpečnostních balíčků, jejichž cílem je poskytnout uživatelům možnost výběru varianty ochrany.

  • Acronis Backup and Security 2010 nabízí lokální zálohování a obnovu po haváriích plus zálohování dat online (k dispozici je 5 GB) spolu se zabezpečením internetové bezpečnosti vybavené všemi funkcemi.
  • Acronis Backup and Security 2010 Premium, které se začne prodávat v březnu tohoto roku, rozšiřuje možnosti online zálohování dat na 250 GB, a krom toho nabízí všechny výkonné bezpečnostní a zálohovací funkce produktu Acronis® Backup and Security 2010.
  • Acronis Internet Security Suite 2010 poskytuje osobní firewall, rodičovskou kontrolu a ochranu proti virům, spywaru a phishingu.
  • Acronis Antivirus 2010 chrání domácí uživatele před viry, spywarem a phishingovými ú­toky.

Všechny uvedené softwarové produkty poskytují jednoroční ochranu až pro tři domácí PC a lze je prodloužit na další období pomocí služby ročního předplatného. Cena za produkty v této rodině sahá od 799,– Kč bez DPH za Acronis® Antivirus 2010 po 1349,– Kč bez DPH za Acronis® Backup and Security 2010.

O společnosti Acronis®
Acronis® je přední dodavatel řešení pro místní i vzdálené zálohování, obnovu po haváriích a bezpečnostních řešení. Jeho patentovaná technologie pro vytváření diskových obrazů a jejich správu umožňuje společnostem i jednotlivcům chránit digitální aktiva jak ve fyzických, tak ve virtuálních prostředích. Pomocí software pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a migraci virtualizovaných serverů společnosti Acronis® mohou uživatelé chránit své digitální informace, udržovat svůj podnik v chodu a zkracovat prostoje. Software společnosti Acronis® se prodává ve více než 180 zemích a je dostupný ve 13 jazycích. Bližší informace můžete nalézt na adrese www.acronis.cz a www.acronis.eu .

Acronis® můžete sledovat také na Facebooku.
http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Acroniscz/196049455­405